Organizator:

O targach

Planujesz ślub? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby Twój ślub był niezapomniany! Najbliższa edycja Targów Ślubnych ONA&ON odbędzie 9-10 listopada 2024r.

Na Targach Ślubnych ONA&ON prezentuje się blisko 100 wystawców - od mody i urody, przez dekoracje, torty, biżuterię, usługi foto i video aż po auta do ślubu. Na narzeczonych i ich najbliższych czekać będą widowiskowe pokazy ekskluzywnych kolekcji  ślubnych oraz konkursy, w których wygrać będzie można bardzo atrakcyjne nagrody.


W ciągu dwóch dni targów zwiedzający mogą sprawdzić i porównać oferty wystawców, znaleźć inspirację i skorzystać z bezcennej wiedzy najlepszych ekspertów z branży ślubnej i eventowej. Zaprezentowane będą najnowsze trendy ślubne i nowości nadchodzącego sezonu. 


Na targach zaprezentuje się na blisko 100 wystawców, wśród nich: sale weselne, suknie ślubne i wieczorowe, konfekcja męska, kwiaty oraz biżuteria. Pojawi się cała gama usług weselnych – wedding plannerów, fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, barmanów, wizażystów, atrakcji weselnych, firm dekoratorskich, muzyków, szkoły tańca, a nawet auta do ślubu.


Narzeczeni, biorący udział w wydarzeniu mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne. Każdy zwiedzający otrzyma również katalog z kuponami zniżkowymi.

Poprzednia edycja targów

W 2023 roku na targach ślubnych w Lublinie zaprezentowało się blisko 100 wystawców, wśród nich: sale weselne, suknie ślubne i wieczorowe,  konfekcja męska, kwiaty oraz biżuteria. Pojawiła się cała gama usług weselnych – wedding plannerów, fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, barmanów, wizażystów, atrakcji weselnych, firm dekoratorskich, muzyków, szkoły tańca, a nawet auta do ślubu.

Zobacz relację video z Targów Ślubnych ONA&ON 2023