Organizator:

Zespół Muzyczny ALIBI!

Podziel się

Zapoznaj się z propozycją współpracy z utalentowanymi muzykami z grupy muzycznej ALIBI.

Jesteśmy czteroosobową grupą ludzi pełnych pasji do muzyki, lubimy to co robimy, co oznacza, że jeśli się spotkamy to oddamy Wam całe nasze serce i dołożymy wszelkich starań, aby dzień Waszego ślubu był po prostu wyjątkowy. My dajemy Wam siebie i nasze wieloletnie doświadczenie w branży weselno - eventowej. 

Oferujemy Wam wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt estradowy oraz wszechstronny i bogaty repertuar. Naszą obowiązującą w zespole dewizą jest to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla nas nie ma dwóch takich samych repertuarowo wesel. We współpracy z Wami określamy, co muzycznego ma znaleźć się na tzw. liście „must be”. 

Dokładamy starań, abyście Wy jak i każdy z Waszych gości czuł się wyjątkowo, dlatego naszą konferansjerkę wyróżnia takt i profesjonalizm. Ponadto w ofercie posiadamy wiele zabaw weselnych, które możemy dopasować do Waszych preferencji. Na życzenie wykonujemy też obsługę muzyczną pod tzw. „domem”.

Wyjątkowym atutem, z którego jesteśmy dumni to niesamowity wokal naszej wokalistki oraz oczywiście muzyczne umiejętności chłopaków.  Naszą niespożytą energią staramy się zarażać gości na parkiecie. Lubimy dawać czadu na scenie, ale jak czujemy „flow”, to i dajemy czadu pośród gości, grając najbardziej gorące i porywające kawałki. 

A jak już poczujecie się zmęczeni parkietem to uraczymy Was i Waszych Gości ucztą muzyczną przy stołach podczas „biesiady weselnej”. 

Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i życzenia. Z nami z pewnością nie zaznacie nudy, jeśli tylko dacie się porwać nam i naszej mamy nadzieję wspólnej muzycznej przygodzie.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Alibi :-)

Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili:


http://alibi.net.pl/
https://www.facebook.com/zespol.muz.alibi
https://www.youtube.com/@alibi.zespol