Organizator:

Zapraszamy na Targi Ślubne ONA&ON 2024!

Podziel się

Przed nami jubileuszowa 20! edycja Targów Ślubnych ONA&ON!

Targi Ślubne ONA&ON

9-10 listopada 2024r.

 

Czas zakładać obrączki, wybierać wymarzoną suknię ślubną i planować najważniejszy dzień w życiu! Przygotujcie się na magiczne doświadczenie, ponieważ zbliża się jubileuszowa 20. edycja Targów Ślubnych – wydarzenia, które przeniesie Was w świat romantyzmu, piękna i inspiracji.

Tegoroczne targi odbędą się w Targach Lublin 9 i 10 listopada, dostarczając niezapomnianej atmosfery, pełnej kreatywności i najnowszych trendów ślubnych. Będzie to doskonała okazja dla przyszłych par młodych, aby spotkać najlepszych dostawców usług ślubnych, zapoznać się z najnowszymi kolekcjami sukien ślubnych i zdobyć mnóstwo inspiracji do stworzenia wymarzonego ślubu.

Co Was Czeka?

  • Wystawcy z Najnowszymi Trendami: Ponad sto stoisk prezentujących najnowsze kolekcje sukni ślubnych, biżuterii, dekoracji i usług ślubnych. Znajdziecie tutaj wszystko, co potrzebne do stworzenia  ślubu marzeń.

  • Inspirujące Prezentacje: Spotkacie się z ekspertami z branży ślubnej, którzy podzielą się tajnikami perfekcyjnego makijażu, aranżacji kwiatowej i planowania ceremonii ślubnej.

  • Nagrody i Niespodzianki: Biorąc udział w targach, macie szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, korzystne rabaty i prezenty od wystawców. To idealna okazja do rozpoczęcia przygotowań do ślubu z dodatkowymi korzyściami!

Doświadczenie i Inspiracje

Jubileuszowa edycja Targów Ślubnych obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem, pełnym niezliczonych inspiracji. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie planowanie ślubu, czy już jesteście zaawansowani w przygotowaniach, targi te zapewnią Wam wszystko, czego potrzebujecie, by stworzyć wyjątkową ceremonię.

Wszystko na wymarzony ślub w jednym miejscu!

Zapraszamy Was serdecznie na jubileuszową 20. edycję Targów Ślubnych, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie stają się rzeczywistością!

Niech Wasza ślubna podróż zacznie się tutaj! Zapiszcie tę datę w kalendarzu i do zobaczenia na Targach Ślubnych ONA&ON 2024!