Organizator:

Trend Spirits

Podziel się

Trend Spirits to kreatywny i innowacyjny polski producent i dystrybutor napojów alkoholowych. Firma jest częścią Trend Group - działającej globalnie polskiej grupy biznesowej.

Głównym celem firmy jest tworzenie pięknych, wysokiej jakości, wyróżniających się produktów i wzorów. Nasze portfolio jest wyrazem naszych wartości i motta - "kiedy dobre staje się niewystarczające". Nie boimy się oryginalnych receptur i zaskakujących smaków. Pomimo tego, że Trend Spirits jest niewielkim start-upem, tylko w ciągu pierwszego roku istnienia, firmie udało się zbudować imponującą dystrybucję i dotrzeć do największych supermarketów w Polsce.

 

Trend Spirits działa na rynku krajowym, bezcłowym i międzynarodowym. W naszym portfolio znajdują się giny, whisky i wódki. Spółka specjalizuje się w obsłudze zamówień weselnych oraz posiada bogatą ofertę uzupełniającą najpiękniejszy dzień w życiu każdej Pary Młodej.

 

Na naszym stoisku będą mieli Państwo okazję sprawdzić nasze oferty oraz pakiety promocyjne oraz być częścią degustacji, podczas której poznają Państwo najlepsze kompozycje smakowe na bazie naszych produktów.  

 https://trendspirits.eu/