Organizator:

Studio Tańca Promenada

19.11.2019 12:00:00

Podziel się

Zapraszamy serdecznie na indywidualne lekcje tańca dla przyszłych Par Młodych. Zajęcia prowadzone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdej pary oraz dobrą atmosferę na lekcjach!

Studio Tańca Promenada prowadzi zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, na każdym stopniu zaawansowania, w Lublinie i okolicach. Udało nam się wyszkolić kilkukrotnych wicemistrzów Polski oraz wiele Par Młodych zmagających się ze stresem i niepewnością na parkiecie.

Z parami pracujemy już od wielu lat. Dzięki doświadczeniu i setkom ułożonych choreografii jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji - nawet gdy nasi uczniowie/kursanci na początku myślą, że "nie potrafią tańczyć, nie słyszą rytmu, stresują się".

Pierwsze spotkania pozwalają nam Was poznać, pomóc w doborze muzyki do "Pierwszego tańca", określić Wasze upodobania, marzenia i charakter. Każda poznana przez nas para jest inna i staramy się spełnić jej oczekiwania. Pracując z Wami określimy, na co jeszcze możemy sobie pozwolić układając choreografię. Co ważne „Pierwszy taniec” to nie tylko układ kilku figur. Pomagamy również w prostym podejściu to tańca i nauce improwizacji na parkiecie. Mamy swoje metody ;)

Zamawiając u nas lekcje „Pierwszego tańca” dostajesz również pakiet cennych wskazówek, które pozwolą efektownie zaprezentować się w tym ważnym dniu. Chętne pary mają możliwość zorganizowania z nami ostatniej lekcji na swojej sali weselnej, co wpływa potem na pewność siebie na parkiecie. Na co dzień pracujemy w 3 lokalizacjach w Lublinie. Nasza główna sala jest klimatyzowana, posiada profesjonalne lustra i podczas lekcji jest na wyłączność dla Was i instruktora.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów. Tylko przez dwa dni będziecie mogli skorzystać ze specjalnych promocji .

Odwiedź stoisko Studio Tańca Promenada, porozmawiaj z nami i dowiedz się więcej.

Studio Tańca Promenada

Bartosz Staszak
https://www.facebook.com/stpromenada
stpromenada@gmail.com
tel. 697-951-065