Organizator:

Słodki Stół - One Sweet Day

Podziel się

"Każda, nawet najmniejsza realizacja staje się tą najważniejszą. Dokładnie tak jest u nas w One Sweet Day."

"Na Targach Ślubnych Ona & On będziecie mogli porozmawiać z nami o Waszej wizji aranżacji, zobaczyć jedną z naszych odsłon słodkiego stołu, tak jakbyśmy go przenieśli wprost z przyjęcia weselnego, a także poznać smaki słodkości, które się na nim znajdą.

Gdy w życiu pasja przeradza się w zawód, to wszystko co z tego powstaje przygotowywane jest z ogromnym zaangażowaniem, radością i dbałością o każdy szczegół.

Tworzone przez nas słodkie stoły to przepiękna, a przy tym pyszna ozdoba przyjęcia, całkowicie dopasowana do stylu, motywu i kolorystyki wesela. Wystarczy, że opowiecie nam o tym, a my sprawimy, że słodki stół będzie wywoływał zachwyt i westchnienie WOW, a Wasze słodkie marzenia zrealizują się w tym najważniejszym dla Was dniu.

Całą realizacją zajmujemy się kompleksowo od przygotowania projektu stołu, poprzez dobór naczyń, dekoracji, dodatków, ustawienie wszystkiego w dniu przyjęcia, aż po odbiór i sprzątnięcie aranżacji. Tworzyliśmy stoły zarówno na przyjęcia dla 30 osób jak i dla 250, od naturalnych w stylu rustykalnym do pełnych elegancji w stylu glamour.

A jeśli macie pytania już teraz napiszcie: one-sweet-day@wp.pl

Spotkajmy się  na Targach Ślubnych Ona & On w dn. 30.11-01.12 2019- stoisko 96."