Organizator:

Salony jubilerskie W.ŚLIWIŃSKI

Podziel się

Dajemy życie Waszym marzeniom o idealnych obrączkach!

Szukasz doskonałych obrączek, które odzwierciedlą Waszą miłość i wyjątkowość? Salony Jubilerskie W. Śliwiński  to miejsca, gdzie Wasze marzenia o idealnych obrączkach stają się rzeczywistością. Nasze obrączki nie są tylko biżuterią. To symbole Waszej miłości, zobowiązania i przyszłości razem. Każdy detal jest starannie przemyślany, by Wasza historia miała swoje miejsce w każdym z nich.

Odwiedź nasze stoisk na Targach Ślubnych Ona & On 2023  i zdobądź dodatkowe korzyści

Zapraszamy do stoiska W.Śliwiński ( nr 35), gdzie obejrzysz naszą kolekcję obrączek na żywo, porozmawiasz z ekspertami jubilerskimi, dobierzesz swój rozmiar i przetestujesz różne modele. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze obrączek i dlaczego nasze obrączki są tak wyjątkowe. Oferta targowa W.Śliwiński obejmuje dodatkowe rabaty i prezenty dla narzeczonych.

O naszej ofercie

  1. Elegancja i klasyka: Nasze obrączki łączą w sobie elegancję i klasykę. Ich design pasuje do każdego stylu i jest trwałym symbolem Waszej miłości. Niezależnie od tego, czy preferujecie klasyczny czy nowoczesny wygląd, mamy coś specjalnie dla Was.
  2. Wysoka jakość materiałów: Nasze obrączki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniając niezawodną trwałość i blask. Dajemy Wam dożywotnią gwarancję na jakość użytych materiałów.
  3. Personalizacja: Nasza oferta obejmuje pełną personalizację obrączek. Możesz wybrać kamienie, wzory, kształty i materiały, aby stworzyć obrączki, które są tylko Twoje. W ramach oferty targowej oferujemy bezpłatny grawer na każdej obrączce. To osobisty akcent, który sprawi, że Wasze obrączki staną się jeszcze bardziej wyjątkowe.
  4. Eksperci jubilerscy: Nasz zespół ekspertów jubilerskich będzie dostępny, aby pomóc Wam dokonać wyboru i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące obrączek. Chcemy, abyście poczuli się pewnie i komfortowo w swoim wyborze. Służymy pomocą na każdym etapie wyboru obrączek, zapewniamy też opiekę posprzedażową, bowiem wiemy, że opieka nad tymi wyjątkowymi symbolami jest równie ważna, co sam wybór.
  5. Niezapomniana jakość w atrakcyjnej cenie: Nasze obrączki cechują się niezwykłą jakością, a oferta targowa zapewnia konkurencyjne ceny. Oferujemy Wam możliwość znalezienia doskonałych obrączek bez przekraczania Waszego budżetu.
  6. Prezenty : Do każdej pary obrączek zamówionej na Targach Ślubnych Ona& On 2023, oprócz wyjątkowego rabatu dostaniecie od nas prezent 😊

 Zapraszamy na stoisko nr 35!

Zespół W.Śliwiński