Organizator:

Salon Mody Ślubnej DEMI

Podziel się

Salon Mody Ślubnej Demi to wyjątkowe miejsce, gdzie od szesnastu lat spełniamy marzenia Panien Młodych dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Każda kobieta ma swój styl i indywidualność i taka też powinna być jej suknia. Suknia ślubna pełna temperamentu lub skromna, dziewczęca lub wytworna, pełna wdzięku i dopasowana do urody Panny Młodej. Niezależnie od tego, ile masz lat, jaki nosisz rozmiar i jakim dysponujesz budżetem, zasługujesz na to, aby czuć się wartościową i piękną w tym szczególnym dniu.

Odwiedź nas i przekonaj się jak wspaniałą

Panną Młodą staniesz się w dniu swojego ślubu 😊

 

W Salonie Demi zapewniamy ogromny wybór i różnorodność stylów, tkanin, zdobień i dodatków dzięki szerokiej ofercie najbardziej znanych projektantów. Kolekcja 2024 uwzględnia najnowsze światowe trendy ślubne, od minimalistycznych sukien po bogato zdobione suknie z aplikacjami 3D lub z efektownym błyskiem. Suknie szyte są na wymiar i uwzględniają wszystkie oczekiwania klientek.

 

Nasze konsultantki w przyjaznej atmosferze, w osobnym pokoju przymiarek bez postronnych widzów, doradzą odpowiedni do sylwetki model sukni, wnikliwie wsłuchując się w oczekiwania przyszłej Panny Młodej.

     Salon Demi znajduje się w Lublinie przy ul. Narutowicza 50. Dla wygody i komfortu pań proponujemy umówić się telefonicznie na wizytę lub zarezerwować termin przez aplikację Booksy.

Polecamy również stronę internetową oraz profile na Instagramie i Facebooku, gdzie znajdziecie wszystkie nowości i porady.