Organizator:

RICORDI - Tworzymy wspomnienia

11.10.2019 12:00:00

Podziel się

"RICORDI - Tworzymy wspominania" to duet kamerzystów z wieloletnim doświadczeniem i ogromną pasją jaką jest filmowanie.

Ślubny film od RICORDI to historia opowiedziana w niebanalny sposób. "U nas nie zobaczycie tradycyjnego filmu ślubnego tylko nowoczesne przedstawienie najpiękniejszego dnia Waszego życia. Tworzymy dobry film, ale dobry film to nie tylko nowoczesny sprzęt, świetne ujęcia czy oświetlenie, ale przede wszystkim dobrze opowiedziana historia.

Historię tą tworzą Wasze emocje, uczucia, uśmiech czy łzy szczęścia a naszym zadaniem jest pokazać je tak, żeby stały się dla Was pamiątką na całe życie. Biorąc w ręce aparaty wykorzystujemy je jako narzędzie do tego, żeby opisać Waszą piękną miłość poprzez obraz i dźwięk.

Tworzymy wspomnienia i chcielibyśmy pokazać Wam naszą wizję Waszego filmu ślubnego. Nie ogranicza nas żadne miejsce w Polsce i na świecie. Aby nakręcić piękny film jesteśmy gotowi lecieć na drugi koniec świata.
Jeżeli uważacie, że historia Waszej miłości warta jest tego, aby opowiedzieć ją w najlepszy, możliwy sposób to bądźcie pewni, że stworzymy Wam film, do którego będziecie wracać z przyjemnością. "

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.ricordi.pl.