Organizator:

POKAZY SZTUCZNYCH OGNI

Podziel się

Zachwyć gości widowiskowym pokazem fajerwerków w wykonaniu Efekt Chełm.

Efekt Chełm to firma działająca od 28 lat na rynku profesjonalnych pokazów ogni sztucznych. Uczestniczyliśmy w  Międzynarodowych Festiwalach Ogni Sztucznych w Polsce oraz na arenie międzynarodowej, gdzie zdobywaliśmy liczne wyróżnienia oraz nagrody.

Jednak osiągnięcie, które najbardziej nas cieszy, to setki zadowolonych par młodych wraz z gośćmi, dla których nasze pokazy pozostaną niezapomniane!

  Jeżeli planujecie ślub i wesele, bardzo możliwe, że właśnie zastanawiacie się, jak zrobić wrażenie na zaproszonych gościach i sprawić, aby Wasze przyjęcie   na długo zapisało się w ich pamięci.             Strzałem w dziesiątkę będzie profesjonalny pokaz sztucznych ogni.

 

Sztuczne ognie na weselu zdecydowanie robią wrażenie.

Charakter pokazu może być w dużej mierze dostosowany do potrzeb młodej pary, a weselne fajerwerki dodatkowo świetnie wyglądają na zdjęciach, co również jest jednym z powodów, dla których narzeczeni decydują się na taką atrakcję

Koszty pokazów pirotechnicznych zaczynają się od kwoty 500 zł/ minutę. Wpływ na cenę ma poziom oczekiwanych efektów pirotechnicznych oraz warunki terenowe. Zainteresowanym przesyłamy linki do filmów z naszych pokazów z określeniem budżetu każdej prezentowanej realizacji.

       Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę pokazu pirotechnicznego począwszy od dojazdu do klienta, przygotowania i zabezpieczenia terenu, odpalania ładunków według wcześniej przygotowanego scenariusza, po uprzątnięcie terenu po pokazie. Używane przez nas materiały (sztuczne ognie) pochodzą od znanych i renomowanych na całym świecie producentów fajerwerków.

       Indywidualne podejście do każdego zamówienia – każdy pokaz projektujemy oddzielnie w kontakcie z Parą Młodą – każdy pokaz synchronizowany jest do muzyki wybranej przez Parę Młodą.

 

Zadzwoń. Zawsze warto porozmawiać: http://efektchelm.pl/