Organizator:

PAWO na Targach Ślubnych w Lublinie

Podziel się

Jednym z naszych wystawców na Targach Ona&On będzie marka, która posiada 30-letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny.

PAWO zawsze w swoich kolekcjach w sposób szczególny traktuje ubiór ślubny oferując dla Panów Młodych stylizacje podkreślające wagę tej wyjątkowej ceremonii.

Obecnie, w modzie męskiej najważniejsze jest osiągnięcie optymalnych proporcji, które dobrze podkreślą sylwetkę mężczyzny. Oprócz kroju garnituru ślubnego i koszuli ważną rolę odrywają także umiejętnie dobrane dodatki, m.in. muchy, krawaty poszetki czy wpinki do butonierki. Proste w formie spinki do mankietów, czy też ponownie modne szelki to elementy, którymi możemy podkreślić unikalny charakter stylizacji. Ciekawą częścią stylizacji ślubnej może być kamizelka, która triumfalnie powróciła po latach zapomnienia do  garderoby męskiej. 

Tkaniny z których szyte są garnitury do ślubu, pochodzą od najlepszych producentów krajowych, europejskich i światowych - naturalne wełny oraz ich połączenia z kaszmirem, jedwabiem, lnem lub włóknami sztucznymi gwarantują najwyższą jakość i wygodę.

„Najlepszym, ponadczasowym wyborem gwarantującym idealny wizerunek  Pana Młodego będzie klasyczny garnitur ślubny z jednorzędową marynarką w kolorach czarnym, granatowym, ciemno niebieskim, szarym uszyty z  gładkiej tkaniny bez wzorów i struktury. Dodać jednak trzeba, że obecnie  na topie są także garnitury męskie w rysowaną kratę , które mogą być doskonałą propozycją dla mężczyzn doceniających oryginalny, modny wizerunek” – mówi Andrzej Foder – Projektant marki PAWO.

W aktualnej kolekcji ślubnej PAWO dominują zdecydowanie klasyczne dwuczęściowe garnitury jak Lion, Lion SATIN, Lion Light, Verdi. Wszystkie w odcieniach uniwersalnego koloru granatowego.  Zapewni on bowiem w tak ważnej chwili twarzowy, świeży wizerunek. Dla mężczyzn ceniących klasykę przygotowaliśmy garnitur Onyx Satin w kolorze czarnym.

Dla mężczyzn którzy szanując tradycję chcą wyglądać w dniu ślubu wyjątkowo, przełamując kanon klasycznego dress code, proponujemy garnitury ślubne we wzór kraty jak Worcester, Melrose czy Spartan.

Do każdego z tych dwuczęściowych garniturów można dołączyć kamizelkę, która podkreśli wyjątkowo uroczysty  charakter kompozycji.

Niezbędne dodatki jak krawat, mucha i poszetka mogą być kolorowe, dopasowane do koloru przewodniego ślubnej dekoracji, niemniej pamiętajmy, by do takich rozwiązań podchodzić ostrożnie. Ten dzień ma być wyjątkowy i radosny, a Pan Młody powinien wyglądać nienagannie i czuć się swobodnie. Połączenie elegancji z oryginalnością może mu w tym pomóc.

Naszą największąpasją jest kształtowanie inspirującego i profesjonalnego wizerunku mężczyzny. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się spotkania z certyfikowanymi Doradcami Wizerunku, które są realizowane w salonach stacjonarnych. W czasie takiej sesji Klient otrzymuje kompleksową poradę z zakresu kreowania własnego wizerunku poprzez ubiór.

 

 

Konkurs organizowany na stoisku PAWO! - 50 GARNITURÓW PAWO DO WYGRANIA! 

Na każdych Tragach Ślubnych do wygrania 1 garnitur, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stoisku PAWO, następnie jury wybierze najlepszą odpowiedź. Wyniki konkursu ogłaszane są co wtorek na fanpage FB - PAWO , po zakończeniu danych Targów ślubnych.

Informacje o targach Ślubnych  - w postaci listy aktualizujemy na stronie www.pawo.pl w zakładce Ślub z PAWO oraz w postaci postu na FB- PAWO.


 Zapraszamy również do odwiedzenia e-sklepu na www.sklep.pawo.pl.