Organizator:

MIXOLOGY

Podziel się

Szukasz wyjątkowej rozrywki dla swoich gości? Chcesz dodać niezapomniany smak wydarzeniom i imprezom? Mixology to rozwiązanie,którego szukasz!

Oferujemy bogatą paletę smaków i profesjonalnych barmanów,którzy przygotują dla Ciebie i Twoich gości koktajle,które zostaną zapamiętane na długo!

Co oferujemy?

  1. Różnorodność smaków : Nasza kreatywna karta koktajli oferuje szeroki wybór klasycznych,jak również tych mniej standardowych drinków. Wybierz swoje ulubione składniki i pozwól nam stworzyć coś wyjątkowego!
  2. Profesjonalni barmani : Nasz zespół to pasjonaci,którzy nie tylko znają się na swojej pracy,ale również potrafią stworzyć niepowtarzalne doznania smakowe!
  3. Imprezy prywatne i firmowe : Obsługujemy imprezy prywatne,wesela,urodziny,ale również eventy korporacyjne. Niezależnie od okazji,nasze koktajle i obsługa zawsze wypadają doskonale!
  4. Dostosowana oferta : Chcemy,aby każda oferta była dostosowana do Twoich potrzeb i budżetu. Skontaktuj się z nami,a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Dlaczego my?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży barmańskiej. Prężnie prowadzimy 4 lokale,w których serwujemy pyszne koktajle. Dzięki temu ciągle się rozwijamy i tworzymy nowe,unikalne przepisy,które z pewnością przykują Twoją uwagę.

 

Dołącz do naszej listy zadowolonych klientów i pozwól nam sprawić,że Twoja impreza będzie jedną z tych,których się nie zapomina!