Organizator:

Malowanie obrazu na żywo!

Podziel się

Szukasz oryginalnej atrakcji na Twoje wesele, która zrobi wrażenie i jednocześnie pozostanie pamiątką na długie lata? Poznaj nietuzinkową propozycję na taką okazję - malowanie obrazu na żywo w trakcie wesela w wykonaniu Doroty Szczepaniak!

Jako pierwsza osoba w Polsce zaczęłam malować farbami na płótnie Pary Młode podczas ich wesel, jako wyjątkowa i piękna pamiątka tego dnia, a przy okazji ciekawa i wciąż nowa atrakcja weselna na polskim rynku. Cały obraz powstaje w dniu wesela, więc Wasi goście mogą do mnie w każdej chwili podejść i obejrzeć postęp w malowaniu. Szczegóły kadru i tła omawiamy przed weselem, a Wy możecie wybrać dowolną pozę,
w jakiej chcielibyście zostać uwiecznieni na płótnie! Skończony obraz odpowiednio zabezpieczam i przekazuję Wam w ustalony wcześniej sposób. Mam już za sobą ponad trzydzieści takich obrazów namalowanych na żywo, więc mam spore doświadczenie. Do każdej Pary podchodzę bardzo indywidualnie, ponieważ chcę wykonać moją pracę jak najlepiej i zgodnie z jej oczekiwaniami.

 

Specjalnie dla uczestników Targów ONA&ON przygotowałam bardzo atrakcyjną zniżkę -500 zł na moją usługę, a także konkurs, w którym do wygrania jest namalowany na żywo obraz Pary podczas trwania Targów!

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego stoiska i małej galerii weselnej sztuki..."

 

Zasady konkursu:

WYGRAJ WASZ OBRAZ NAMALOWANY PODCZAS TARGÓW!

Podejdź do mojego stoiska w sobotę 18 listopada, podnieś torbę z farbami i zgadnij ile tubek farb znajduje się w środku! W niedzielę o 11:00 przy stoisku zrobię losowanie między wszystkimi poprawnymi odpowiedziami i w ten sposób wyłonię zwycięzcę (w sobotę wieczór wyślę maila wszystkim, którzy podali poprawną ilość farb). Następnie zrobię zdjęcie zwycięzcy wraz z jego drugą połówką i na tej podstawie namaluję na płótnie podczas targów. Namalowanie pary zajmie mi kilka godzin, tak więc na odbiór tej pamiątki umówimy się indywidualnie. Zapraszam do zabawy!