Organizator:

Magiczne Lustro i Fotobudka Retro

Podziel się

Na Targach Ślubnych ONA&On 2019 będziecie mogli zapoznać się z szeroką ofert atrakcji, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Wsród naszych wystawców będzie firma: FOTOBOXIK, która zaprezentuje Magic Mirror (Selfie Mirror) oraz Fotobudkę Retro.

Selfie Mirror to eleganckie interaktywne lustro do wykonywania zdjęć typu selfie. Jego stylowy wygląd doskonale pasuje do każdego wnętrza i każdego rodzaju imprezy. Gdy dotkniesz Magicznego Lustra zacznie się zabawa jak z fotobudką. Animacje wyświetlane przez Magic Mirror będą zachęcać i komplementować Twoich gości, dzięki czemu zabawa będzie sprawiała
Fotobudka Retro, czyli fotobudka w dawnym stylu
Fotobudka Retro to połączenie dobrze znanej zabawy z fotobudką oraz stylowej formy starodawnego aparatu. Zasada działania jest taka sama, jak w przypadku zwykłej fotobudki - goście ustawiają się do zdjęcia z wybranymi gadżetami i w ciągu kilku sekund urządzenie robi zdjęcie, które w mgnieniu oka jest gotowe do wywołania. Sekret wyjątkowości Fotobudki Retro tkwi w jej wyglądzie. Przypomina ona bowiem pierwsze aparaty fotograficzne pochodzące z przełomu XIX i XX wieku! Nasza Retro Fotobudka Vintage doskonale pasuje do imprez w konwencji rustykalnej, vintage, retro oraz wszystkich innych - z pewnością zaskoczysz swoich gości.