Organizator:

Joanna Łubkowska Bridal

18.11.2019 12:00:00

Podziel się

Marka Joanna Łubkowska Bridal została założona przez Joannę Łubkowską projektantkę specjalizującą się w kreowaniu odzieży, biżuterii, galanterii autorskiej. Suknie Ślubne i kreacje na szczególne okazje okazały się spełnieniem twórczym projektantki.

Projekty powstające w autorskim atelier mieszczącym się na Al. Spółdzielczości Pracy 7 w Lublinie to unikaty, powstające często na specjalne zamówienie i wykonywane ręcznie od podstaw. 
W naszej pracowni Panie mogą zasięgnąć wszelkich porad związanych z wizją siebie w szczególnym dla nich dniu. Mówimy tu o wizji artystycznej, o doborze fasonu kreacji, kolorystyce tkanin czy dodatków. 
Na miejscu w salonie mamy bieżące kolekcje sukien ślubnych, sukien wieczorowych, biżuterii, płaszczy, galanterii powstałych według wizji projektanta. Natomiast zaletą naszej pracowni jest możliwość urzeczywistnienia wizji klientki. Możemy wspólnie tworzyć marzenie o kreacji marzeń .W procesie tworzenia stawiamy na jakość, kunszt i wyszukany design. 
Dzięki doświadczonym ekspertom krawieckim oraz nowoczesnemu myśleniu, w naszej pracowni powstają wyjątkowe kreacje. Nasze produkty przeznaczone są dla klienta chcącego wyróżnić się w tłumie.
Nasze motto
„Twój wielki dzień to Nasz dzień.. powiedz Tak, a spełnimy tworze marzenia !”

Na Targach zaprezentujemy Nową Kolekcje Sukien Ślubnych szykowanych specjalnie na ten wyjątkowy weekend.