Organizator:

CONAN BARBER & O MAŁY WŁOS

08.11.2019 12:00:00

Podziel się

Podczas tegorocznych targów Ona&On na stanowisku CONAN BARBER & O MAŁY WŁOS będą mogli Państwo zobaczyć jak powstają arcydzieła!

"Wiemy, że chcecie wyglądać jak najlepiej podczas jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego dokonujemy wszelkich starań, abyście czuli się podczas uroczystości naprawdę wyjątkowo. W trakcie trwania targów na naszym stanowisku Panowie będą mogli skorzystać z dowolnej usługi barberskiej, natomiast Paniom oferujemy bezpłatną konsultację dotyczącą pielęgnacji i stylizacji włosów. Zaprezentujemy również różnego rodzaju upięcia ślubne. Będzie można również kupić vouchery podarunkowe."
- CONAN BARBER & O MAŁY WŁOS

OPIS DZIAŁALNOŚCI

CONAN BARBER

Niepowtarzalne klimatyczne miejsce wzorowane na starych, tradycyjnych salonach barberskich. Nasz salon jest mieszanką starej szkoły fryzjerstwa męskiego i nowoczesnego stylu. Nasza misja jest bardzo prosta – chcemy zapewnić naszym Gościom usługi wysokiej jakości podczas każdej wizyty w salonie Conan Barber. Jest to wyjątkowe męskie miejsce, w którym zadbasz o swój wygląd.

Nasz zespół składa się z utalentowanych Barberów, którzy nie tylko wykonują dobrą robotę za pomocą nożyczek i brzytwy, ale również z głową potrafią doradzić odpowiednie fryzury klientom.

Prowadzimy zapisy przez portale społecznościowe, telefon oraz przez popularną stronę internetową Booksy.pl dzięki, której masz możliwość szybko i o dowolnej porze umówić się na wizytę do swojego Barbera.

  Facebook | www

O MAŁY WŁOS

Fryzjerstwo nie tylko jest naszą pracą, ale również i pasją. Tylko doświadczony fryzjer z wyczuciem estetyki będzie potrafił podkreślić Twoje atuty za pomocą odpowiednio dobranej fryzury oraz koloru włosów. Chcesz przyciągnąć spojrzenia innych, zmienić swój dotychczasowy look? Mistrzowskie cięcie, odpowiednie dobrana paleta kolorów oraz nowoczesne stylizację Twoich włosów, to wszystko jest możliwe do osiągnięcia w salonie fryzjerskim znajdującym się w samym centrum Lublina O mały włos!

 Facebook | www