Organizator:

CAFARDINI – Twój Krawiec

18.11.2019 12:00:00

Podziel się

Smoking w stylu Bonda? Czy klasyczny garnitur z oryginalną podszewką? A może masz już swój pomysł na stylizację tego dnia?

Garnitur skrojony na miarę to męska sprawa, a Cafardini jest w tym zakresie ekspertem. Współpraca z osobistym Doradcą gwarantuje dopasowanie ubrania do konkretnej osoby, a nie odwrotnie.

Zapraszamy do rozmowy o męskim świecie elegancji. Chętnie podpowiemy w kwestii wyboru idealnie dopasowanego kroju garnituru, koloru koszuli oraz dodatków. Wyhaftowana na podszewce data ślubu podkreśli wyjątkowy charakter tego dnia, a to tylko początek naszych możliwości.

W tak ważnym dniu warto zadbać o wszelkie szczegóły i podkreślić jego rangę ubraniem szytym na miarę, w prawdziwie męskim stylu.

Garnitury Cafardini szyte są przez zespół naszych doświadczonych krawców, których talent i pasję doceniają Klienci w całej Europie. Bierzemy odpowiedzialność za wygląd naszych klientów.

Do współpracy wybieramy tylko najlepsze europejskie marki tkaninowe m. in. Dormeuil, Holland & Sherry, Loro Piana. Dbając o każdy szczegół, dobieramy precyzyjnie także obuwie oraz akcesoria jak spinki do mankietów, krawaty, muchy, poszetki.


Flagowy Showroom  Cafardini

ul. Grzybowska 5a, Warszawa

Poniedziałek – Piątek 11:00 – 19:00

Sobota 11:00 – 17:00

Rezerwacja spotkania: + 48 601 571 174

www | Facebook | Instagram