Organizator:

Barman na Twoim weselu - BARMIX Lublin!

16.10.2019 12:00:00

Podziel się

Na Targach Ślubnych ONA&ON 2019 będziecie mogli zapoznać się z barmanem przyszłości, który przyrządza drinki w ekspresowym tempie - zaledwie 18 sekund!

Barmix to zautomatyzowane, profesjonalne urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o dobrej zabawie. Barmix zachwyca gości smakiem koktajli i szybkością ich przygotowania.


JAK DZIAŁA BARMIX?

Barmix działa jak automat ze słodyczami - zamiast batonika, otrzymujemy jednak drinka, który nie tylko pobudza nasze kubki smakowe, ale również pięknie wygląda. 

Po zapoznaniu się z kartą koktajli i wybraniu tego, na który najbardziej mamy ochotę, umieszczamy w automacie szklankę wypełnioną lodem według osobistych preferencji, wpisujemy numer wybranego przez nas drinka… i już! Przygotowanie koktajlu warstwowego trwa ok. 20 sekund!

BARMIX WYNAJEM LUBLIN - DLACZEGO WARTO WYNAJĄĆ?

• szeroki wybór koktajli - każdy Barmix posiada 4 menu, a w każdym z nich znajduje się ok. 10 propozycji drinków z alkoholem lub bez. Każda karta koktajli została opracowana na podstawie wiedzy profesjonalnych, doświadczonych barmanów (proporcje alkoholu, odpowiednie składniki, sposób mieszania). Każdy znajdzie coś dla siebie!

• szybkość - ponieważ przygotowanie nawet skomplikowanego, warstwowego koktajlu zajmuje tylko paręnaście sekund, Barmix obsługuje gości o wiele szybciej i skuteczniej niż wynajęty barman. Dzięki temu nie tworzą się kolejki przy barze, a każdy z zaproszonych może rozkoszować się smakiem wyśmienitych drinków.

• prosta obsługa - nowoczesny barman jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu może być użytkowany także poprzez osoby starsze. Wybór koktajlu odbywa się poprzez dotykowy ekran. Niektóre modele posiadają także opcję wyboru sposobu zapłaty, co dodatkowo umożliwia indywidualizację zamówienia i dostosowanie do potrzeb użytkownika.

• estetyka - Barmix to urządzenie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi. Jego minimalistyczna bryła zachwyca nowoczesną estetyką i dopasowuje się do wystroju wnętrza, w którym urządzana jest nasza impreza.

Filmik - https://www.youtube.com/watch?v=0ywQwXKtTJI&t

Dodatkowo nasza firma świadczy usługi w zakresie filmowania, posiadamy również fotobudkę i ciężki dym. Decydując się na kilka usług mogą Państwo liczyć na rabaty :)

Zapraszamy do kontaktu:
strona Barmixa - www.barmixlublin.pl
strona VideoStudio TDI - www.videotdi.pl
tel. 500 019 704 - Tomasz Jurowicz