MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Formularze zgłoszeniowe 2017

Targi ONA&ON Ślub Studniówka Karnawał to doskonała okazja do zaprezentowania Państwa oferty szerokiemu gronu zainteresowanych zwiedzających.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami tego wydarzenia! 

Zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Targów oraz wypełnienia poniższych formularzy. W razie pytań prosimy o kontakt.


Zgłoszenie udziału współwystawcy - formularz ZW


Atrakcyjność stoiska - formularz AS


Funkcjonalność stoiska - formularz FS


Informacje w przewodniku targowym - formularz IP


Widoczność na terenie wydarzenia + Usługi dodatkowe - formularz WT+UD


Plan stoiska zabudowanego - formularz PS


Zgłoszenie płatnika - formularz ZP


REGULAMIN TARGÓW

 

 

Formularz:

Imię i nazwisko*:
Firma:
Telefon:
E-mail*:
Pytanie:
Przepisz tekst:

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Targi Lublin S.A. na podane adresy pocztowe i e-mailowe informacji handlowej dotyczącej świadczonych przez Targi Lublin S.A. usług, a w szczególności organizowanych imprez targowo-wystawienniczych (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. – Dz. U. 2002 nr 144, poz. 1204 o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną). Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie klientów Targów Lublin S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Dworcowa 11 i wykorzystanie ich w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) z możliwością wglądu do swoich danych oraz prawem do ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

* - pola wymagane.