MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.11.2018

Chwile radości zatrzymane w kadrach – fotografie Barbary Greguły

Fotografia ślubna to historia miłości i szczęścia dwojga ludzi, przeznaczonych sobie na dobre i złe. To zatrzymane w kadrach momenty wzruszenia i radości. Jeśli szukacie fotografa z pasją, który uwieczni ten piękny dzień Waszego życia i stworzy dla Was ponadczasową pamiątkę na długie lata, Fotografia Barbara Greguła zaprasza na spotkanie przy swoim stoisku na Targach Ona&On 2018.

Zachowaj piękne chwile! Barbara Greguła zajmuje się fotografią ślubną i rodzinną. Chętnie uwieczni najważniejsze momenty z dzieciństwa, macierzyństwa, z uroczystości rodzinnych, ślubu, ważnych chwil w życiu.
13.11.2018

JBF – zdjęcia i filmy z drona

Piękne i profesjonalne zdjęcia oraz film ze ślubu i wesela to dla wielu Par Młodych niezbędny element ich najważniejszego dnia. Firma JBF posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w filmowaniu i fotografii. Wasze niepowtarzalne chwile zostaną zarejestrowane najlepszym na rynku sprzętem. Macie ochotę na film lub zdjęcia z pokładu drona? Dla JBF to żaden problem!
13.11.2018

Szkoła Tańca Zamek – idealny pierwszy taniec

Pierwszy taniec może być stresującym przeżyciem dla Państwa Młodych, ale nie wtedy, gdy uczyli się w Szkole Tańca Zamek! Oprócz pierwszego tańca można nauczyć się tańców użytkowych niezbędnych do zabawy z gośćmi, a także prawidłowej postawy i eleganckiej prezentacji przed i po pokazie. Dodatkowo instruktorzy pomogą wybrać odpowiednią muzykę i ułożyć choreografię do wybranych utworów. Szkoła Tańca „Zamek” A & Ł Pawlak oferuje również pokazy mistrzowskich par tanecznych podczas przyjęcia weselnego i pokaz niespodziankę dla Panny Młodej lub Pana Młodego. 

Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia, wykwalifikowanych i profesjonalnych instruktorów oraz jedynej w swoim rodzaju choreografii to Szkoła Tańca „Zamek” A&Ł Pawlak jest IDEALNA dla Ciebie!
13.11.18

Magiczne wesele w sielskim klimacie - Siedlisko Naturalnie

Siedlisko Naturalnie kreuje miejsca szczególne – Siedlisko Sobibór i Siedlisko Jabłonna. 

Zapraszamy tam wszystkich, którzy tak jak my wierzą, że ważne życiowe wydarzenia powinny być celebrowane w niebanalny sposób. Organizujemy wesela szyte na miarę, według oryginalnych scenariuszy, w stodole lub w plenerze, z nutką tradycji i nowoczesności, prostoty i ekstrawagancji. Oddajemy do wyłącznej dyspozycji weselnych gości cały teren siedlisk, by nic nie zakłócało radosnego bycia razem.
W naturalnym otoczeniu, wśród łąk i pól, tworzymy niepowtarzalną atmosferę tego szczególnego dnia rozbudzając wszystkie zmysły zgodnie z naszym hasłem: celebruj życie – smakuj naturę. 
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12