MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.11.2018

Fotobudka BibaBox – niezapomniana atrakcja na każdym przyjęciu

Fotobudka to atrakcja coraz częściej wykorzystywana na weselach, imprezach firmowych, integracyjnych, a nawet na szkoleniach dla pracowników. Zabawnych, kolorowych zdjęć nie może także zabraknąć na studniówce, urodzinach, czy imprezie sylwestrowej. Bez względu na okazję, warto zaprosić BibaBox, by uczestnicy przyjęcia świetnie się bawili i mieli na to dowód w postaci pamiątkowych zdjęć.

BibaBox oferuje kolorowe gadżety, tło do wyboru lub green screen, który pozwala na użycie dowolnej grafiki. Podczas zabawy nad uczestnikami czuwa animator. 

15.11.2018

Vestus – Pan Młody w stylowym garniturze

Do pięknej Panny Młodej musi pasować jej przyszły mąż. Każdy mężczyzna będzie dobrze prezentował się w garniturze od Vestus.
Vestus to marka stworzona przez pasjonatów krawiectwa. W początkowych latach działalności firma ta zajmowała się budowaniem sieci dystrybucji dla wiodącego dziś producenta markowej odzieży męskiej. Chęć rozwoju i gotowość do usamodzielnienia się sprawiły, że działalność została poszerzona – tak powstała własna marka o nazwie VESTUS. 

Z sercem i ogromnym zaangażowaniem tworzymy wszystkie nasze projekty. Dbamy o detale, dobierając wysokiej jakości tkaniny oraz dodatki. Nasze ubrania to jednocześnie klasyczne kroje, które doskonale korespondują z nowoczesnym wzornictwem i stylistyką.
15.11.2018

Igramy – niezapomniane dekoracje

Chcesz, żeby Twoje wesele było niezapomniane? Zaskocz Swoich gości wyjątkową aranżacją sali weselnej! Firma Igramy proponuje modne girlandy ogrodowe montowane na zewnątrz i wewnątrz, napis LOVE/MIŁOŚĆ/, ciężki dym najnowszej generacji oraz oświetlenie ledowe dobrane do gustu Państwa Młodych. 

Jeżeli nie masz pomysłu jak udekorować salę, my pomożemy. Odwiedź nasze stoisko! Pary Młode, które podpiszą z nami umowę na targach dostaną od nas -10% na wszystkie usługi.
15.11.2018

Słodkie wesele z Cukiernią Skierka

Cukiernia "Skierka" jest jednym z pięciu zakładów produkcyjnych "Społem" Lubelskiej Spółdzielnia Spożywców zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Wileńskiej 21. Działalność produkcyjna w cukierni prowadzona jest od ponad 25 lat. Długoletnia tradycja i renoma wyrobów decyduje o popularności cukierni "Skierka". W cukierni produkowane jest ponad 70 asortymentów różnorodnych wyrobów od drożdżówek, makowców, serników, szarlotek, keksów, ciast tortowych z kremem, z owocami aż po torty z bogatą dekoracją. Atutami tych wyrobów są własne receptury, tradycyjne metody i technologie produkcji, stosowanie naturalnych surowców o najwyższej jakości, a także wysokie kwalifikacje pracowników.

Nasze ciasta i torty wprowadzą Was w nowe życie ze smakiem słodyczy na ustach. Cukiernia Skierka poleca w atrakcyjnych cenach wyśmienite torty z fantazyjną dekoracją oraz bogatą gamę ciast na każdą okazję.
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10