MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

17.11.2018

Dobra Nuta na dobrą imprezę

Każde wydarzenie potrzebuje odpowiedniej oprawy muzycznej. Zespół jest szczególnie ważny, gdy planujemy wesele, studniówkę lub imprezę karnawałową. Lubelski zespół Dobra Nuta zapewni gościom niezapomnianą zabawę do samego rana! Repertuar obejmuje znane hity od lat 50-tych do współczesnych - w różnych gatunkach i stylach muzycznych: od bluesa poprzez pop, rock ,dance, disco polo, muzykę ludową - na balladach metalowych kończąc. Posłuchaj Dobrej Nuty 

Obsługujemy od strony muzycznej wesela, śluby, eventy, imprezy firmowe, bale sylwestrowe, dożynki oraz wszelkie inne imprezy okolicznościowe, na których usłyszysz muzykę na żywo.
Mamy solidne przygotowanie muzyczne i kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte na wielu scenach w różnych projektach oraz zespołach.
17.11.2018

By The Table – dekoracje nie tylko na stoły weselne

Pasja, kreatywność oraz przekonanie, że można wszystko, to najlepsze cechy jakimi można określić zespół By The Table. Dbają o to, aby każdy projekt były nietypowy i stworzony pod indywidualnie potrzeby klientów. Celem każdej realizacji jest połączenie ich pomysłów z marzeniami klientów, dzięki czemu zawsze udaje się stworzyć coś naprawdę pięknego. 

Powstaliśmy po to, aby dawać ludziom radość i spełnić ich marzenia w najważniejszych chwilach życia. Wybierając nas, mają Państwo pewność, że dekoracje będą stworzone zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Łącząc marzenia klientów z naszą kreatywnością sprawiamy, że każdy ślub jest oddzielną historią. Zapraszamy - poznajmy się i stwórzmy coś niezapomnianego.
17.11.2018

Garnitur idealny od Lancerto

Lubisz sprawdzone rozwiązania, a może zależy Ci na unikalnym i niepowtarzalnym stylu? Nieważne czy planujesz zakup gotowego garnituru ślubnego, czy pragniesz uszyć go na miarę, teraz możesz zrobić to z marką LANCERTO. Przyjdź i skorzystaj ze specjalnej oferty ślubnej LANCERTO dostępnej tylko z ulotką z targów. Możesz zakupić garnitur w promocyjnej cenie z koszulą gratis lub zaprojektować go samodzielnie, w niepowtarzalnym stylu. Sam wybierz tkaninę, kolor podszewki, guzików, nici, możesz także wyhaftować monogram na podszewce oraz filcu pod kołnierzem. Decyzja należy do Ciebie!
16.11.2018

Najpiękniejsze filmy od FOI Tomasz Jurowicz

Najpiękniejsze chwile w życiu warto uwiecznić, by mieć pamiątkę na długie lata i móc dzielić się swoją radością z bliskimi. Film pokazujący najważniejsze chwile ze ślubu i wesela stworzy dla Was firma FOI Tomasz Jurowicz.

Jesteśmy zespołem młodym, lecz doświadczonym. W branży filmowej działamy od 2006 roku i stale się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę. Do każdego wyzwania podchodzimy z entuzjazmem i zaangażowaniem. Krótkie teledyski reklamowe, a także długie reportaże nie stanowią dla nas problemu. Nagrywamy w FullHD wysokiej jakości sprzętem rejestrującym – lustrzankami Canona. Podczas każdej realizacji instalujemy dodatkowy dyktafon, co gwarantuje idealny dźwięk. Nagrywając operator korzysta z profesjonalnych statywów: kran, gimbal, flycam, tri-pod, slider, mono-pod, statyw naramienny, dron itp.
W gronie naszych zadowolonych Klientów znajdują się osoby indywidualne oraz duże, znane marki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zobaczcie film, będący podziękowaniem dla rodziców!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9