MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

19.11.2018

Sesje zdjęciowe tylko z FOTOMI

Monika i Irek z Fotomi zadbają, by nie umknęła żadna chwila z uwiecznianej uroczystości. Są w dwóch miejscach jednocześnie. Dwa spojrzenia, dwa wyobrażenia, dwa całkowicie odmienne podejścia do tych samych ujęć. Wspólne pasje i marzenia.

Na każdym zleceniu mamy co najmniej dwa niezależne komplety sprzętów. Pełnoklatkowy Canon EOS 5D we współpracy z Canonem EOS 6D uzupełnione o jasne obiektywy pozwalają uwiecznić chwile na wiele sposobów. Potrafimy znaleźć się w każdej sytuacji i odpowiednio dobrać potrzebny nam sprzęt. Fotografujemy emocje i ludzi.
19.11.2018

Irys - ręcznie wytwarzana biżuteria

Firma IRYS powstała z zamiłowania do pięknej biżuterii i oryginalnych przedmiotów. Oferowane tu produkty są na najwyższym poziomie, zarówno pod względem jakości jak i stylistyki. Biżuteria wykonywana jest ręcznie, co czyni ją niepowtarzalną i unikatową, bardzo często wzory powstają w pojedynczych egzemplarzach. 

IRYS to połączenie wzorów tradycyjnych i nowoczesnych, inspiracje czerpiemy ze światowych trendów w modzie. Nasze produkty stworzone są dla kobiety modnej, przywiązującej wagę do jakości wykonania, do nietuzinkowych i unikatowych detali oraz wzorów. W naszej ofercie znajdują się: bransoletki, naszyjniki, kolczyki oraz dekoracje ręcznie wykonane. Używamy materiałów tj. metal antyalergiczny, srebro pr. 925, różnorodność skór, rzemieni, ceramiki, kamieni naturalnych, pereł, muszli czy drewna. Oferujemy bogatą kolekcję biżuterii ślubnej wykonanej z kryształów Swarovskiego.
18.11.2018

Jakim autem do ślubu? Klasykiem!

Auto, którym Para Młoda pojedzie do ślubu musi się wyróżniać! Firma Grafion proponuje zabytkowe i stylowe auto do ślubu! Jest nim Pontiac Star Chief Executive z roku 1966. To piękny, amerykański krążownik z sześcioosobową przestrzenią dla kierowcy i pasażerów.
17.11.2018

Dobra Nuta na dobrą imprezę

Każde wydarzenie potrzebuje odpowiedniej oprawy muzycznej. Zespół jest szczególnie ważny, gdy planujemy wesele, studniówkę lub imprezę karnawałową. Lubelski zespół Dobra Nuta zapewni gościom niezapomnianą zabawę do samego rana! Repertuar obejmuje znane hity od lat 50-tych do współczesnych - w różnych gatunkach i stylach muzycznych: od bluesa poprzez pop, rock ,dance, disco polo, muzykę ludową - na balladach metalowych kończąc. Posłuchaj Dobrej Nuty 

Obsługujemy od strony muzycznej wesela, śluby, eventy, imprezy firmowe, bale sylwestrowe, dożynki oraz wszelkie inne imprezy okolicznościowe, na których usłyszysz muzykę na żywo.
Mamy solidne przygotowanie muzyczne i kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte na wielu scenach w różnych projektach oraz zespołach.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9