MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

20.11.2018

Musi Sushi – to musi znaleźć się na Twoim weselu!

Oprócz stołów wiejskich i słodkich, które tradycyjnie goszczą na polskich weselach, można zaprezentować stół japoński. Sushi oraz japońskie wino Choya będzie ciekawym dodatkiem, a nawet atrakcją główną podczas wesela, balu karnawałowego lub studniówki. Trochę orientalnego smaku wzbogaci niejedną imprezę i na pewno zaskoczy gości. Zobaczcie ofertę Musi Sushi!

Podczas nadchodzących targów zaprezentujemy gościom aranżację "weselnego stołu japońskiego", którego głównym elementem będą różnorodne kompozycje sushi. Przewidujemy zorganizować degustację naszego produktu, czyli sushi oraz degustację japońskiego wina marki Choya. Każda z osób odwiedzająca tegoroczne targi otrzyma kupon rabatowy do naszej restauracji, a osoby zainteresowane szczegółową ofertę cateringową. W trakcie targów prowadzone będą zapisy, konsultacje oraz kalkulacja kosztów weselnego 'Sushi Menu'.
19.11.2018

Sesje zdjęciowe tylko z FOTOMI

Monika i Irek z Fotomi zadbają, by nie umknęła żadna chwila z uwiecznianej uroczystości. Są w dwóch miejscach jednocześnie. Dwa spojrzenia, dwa wyobrażenia, dwa całkowicie odmienne podejścia do tych samych ujęć. Wspólne pasje i marzenia.

Na każdym zleceniu mamy co najmniej dwa niezależne komplety sprzętów. Pełnoklatkowy Canon EOS 5D we współpracy z Canonem EOS 6D uzupełnione o jasne obiektywy pozwalają uwiecznić chwile na wiele sposobów. Potrafimy znaleźć się w każdej sytuacji i odpowiednio dobrać potrzebny nam sprzęt. Fotografujemy emocje i ludzi.
19.11.2018

Irys - ręcznie wytwarzana biżuteria

Firma IRYS powstała z zamiłowania do pięknej biżuterii i oryginalnych przedmiotów. Oferowane tu produkty są na najwyższym poziomie, zarówno pod względem jakości jak i stylistyki. Biżuteria wykonywana jest ręcznie, co czyni ją niepowtarzalną i unikatową, bardzo często wzory powstają w pojedynczych egzemplarzach. 

IRYS to połączenie wzorów tradycyjnych i nowoczesnych, inspiracje czerpiemy ze światowych trendów w modzie. Nasze produkty stworzone są dla kobiety modnej, przywiązującej wagę do jakości wykonania, do nietuzinkowych i unikatowych detali oraz wzorów. W naszej ofercie znajdują się: bransoletki, naszyjniki, kolczyki oraz dekoracje ręcznie wykonane. Używamy materiałów tj. metal antyalergiczny, srebro pr. 925, różnorodność skór, rzemieni, ceramiki, kamieni naturalnych, pereł, muszli czy drewna. Oferujemy bogatą kolekcję biżuterii ślubnej wykonanej z kryształów Swarovskiego.
18.11.2018

Jakim autem do ślubu? Klasykiem!

Auto, którym Para Młoda pojedzie do ślubu musi się wyróżniać! Firma Grafion proponuje zabytkowe i stylowe auto do ślubu! Jest nim Pontiac Star Chief Executive z roku 1966. To piękny, amerykański krążownik z sześcioosobową przestrzenią dla kierowcy i pasażerów.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9