MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.11.2018

Garniturowy zawrót głowy na Targach ONA&ON

Czy wiecie, że na naszych Targach ONA&ON 2018 wystawia się aż 10 sprzedawców mody męskiej? 

Jeśli więc potrzebujecie garnituru, koszuli, paska, butów, muszki, krawatu, spinek, poszetek czy innych dodatków- u nas na pewno to znajdziecie. Nie traćcie czasu na chodzenie po galeriach i załatwcie wszystkie zakupowe potrzeby jednego dnia, w jednym miejscu. 

Przypominamy: 24-25 listopada, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11.
20.11.2018

Będziesz Panną Młodą? Spraw sobie Organizer Ślubny

Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej" zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać, organizując ślub i wesele. Znajdziesz w nim harmonogram działań, check-listy spraw do załatwienia, listy potrzebnych dokumentów, gotowe do wypełniania listy gości, kalendarz, budżet, miejsce na porównanie ofert usługodawców i wiele innych. 

Dzięki uznaniu tysięcy zadowolonych Panien Młodych "Niezbędnik" to absolutny BESTSELLER Ślubny. Od niedawna dostępny w dwóch wariantach: w oprawie spiralnej lub twardej.
20.11.2018

Rimat – stylowe dekoracje na Wasz wielki dzień

Skromnie i nowocześnie, a zarazem stylowo? A może nietypowo, jak do tej pory nie miał nikt? Firma Rimat czeka na wyzwania! Zamówicie tam bukiety ślubne, dekoracje sal i kościołów, wiązanki na samochód, podziękowania dla gości i rodziców. 

Postaramy się spełnić wasze oczekiwania, dbając o to, by dobrane przez na kwiaty, kompozycje i dekoracje ślubne podkreśliły charakter i styl wydarzenia. Przygotowujemy dekoracje, które dzięki naszej pasji i kreatywności zadowolą kolejnych klientów.
20.11.2018

Musi Sushi – to musi znaleźć się na Twoim weselu!

Oprócz stołów wiejskich i słodkich, które tradycyjnie goszczą na polskich weselach, można zaprezentować stół japoński. Sushi oraz japońskie wino Choya będzie ciekawym dodatkiem, a nawet atrakcją główną podczas wesela, balu karnawałowego lub studniówki. Trochę orientalnego smaku wzbogaci niejedną imprezę i na pewno zaskoczy gości. Zobaczcie ofertę Musi Sushi!

Podczas nadchodzących targów zaprezentujemy gościom aranżację "weselnego stołu japońskiego", którego głównym elementem będą różnorodne kompozycje sushi. Przewidujemy zorganizować degustację naszego produktu, czyli sushi oraz degustację japońskiego wina marki Choya. Każda z osób odwiedzająca tegoroczne targi otrzyma kupon rabatowy do naszej restauracji, a osoby zainteresowane szczegółową ofertę cateringową. W trakcie targów prowadzone będą zapisy, konsultacje oraz kalkulacja kosztów weselnego 'Sushi Menu'.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9