MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.11.2018

Cukiernia Tadek – słodkości na przyjęcie

Cukiernia Tadek założona w 2002 roku, to dziś jeden z najbardziej konkurencyjnych zakładów cukierniczych w Polsce. Oferuje ponad 200 rodzajów ciast, ciastek i tortów na każdą okoliczność. Wypieki powstają na bazie najwyższej jakości naturalnych składników przy wykorzystaniu tradycyjnych receptur i technik rzemieślniczych. Szeroka oferta, pasja, nowoczesny i racjonalny styl zarządzania, specjalistyczny transport i terminowość dostaw jest gwarantem zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów. 

Aby Państwa przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem a goście zachwyceni pysznymi ciastami, Cukiernia Tadek otwarta jest na produkcję wyrobów przygotowanych na specjalne zamówienie klienta.
21.11.2018

Garniturowy zawrót głowy na Targach ONA&ON

Czy wiecie, że na naszych Targach ONA&ON 2018 wystawia się aż 10 sprzedawców mody męskiej? 

Jeśli więc potrzebujecie garnituru, koszuli, paska, butów, muszki, krawatu, spinek, poszetek czy innych dodatków- u nas na pewno to znajdziecie. Nie traćcie czasu na chodzenie po galeriach i załatwcie wszystkie zakupowe potrzeby jednego dnia, w jednym miejscu. 

Przypominamy: 24-25 listopada, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11.
20.11.2018

Będziesz Panną Młodą? Spraw sobie Organizer Ślubny

Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej" zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać, organizując ślub i wesele. Znajdziesz w nim harmonogram działań, check-listy spraw do załatwienia, listy potrzebnych dokumentów, gotowe do wypełniania listy gości, kalendarz, budżet, miejsce na porównanie ofert usługodawców i wiele innych. 

Dzięki uznaniu tysięcy zadowolonych Panien Młodych "Niezbędnik" to absolutny BESTSELLER Ślubny. Od niedawna dostępny w dwóch wariantach: w oprawie spiralnej lub twardej.
20.11.2018

Rimat – stylowe dekoracje na Wasz wielki dzień

Skromnie i nowocześnie, a zarazem stylowo? A może nietypowo, jak do tej pory nie miał nikt? Firma Rimat czeka na wyzwania! Zamówicie tam bukiety ślubne, dekoracje sal i kościołów, wiązanki na samochód, podziękowania dla gości i rodziców. 

Postaramy się spełnić wasze oczekiwania, dbając o to, by dobrane przez na kwiaty, kompozycje i dekoracje ślubne podkreśliły charakter i styl wydarzenia. Przygotowujemy dekoracje, które dzięki naszej pasji i kreatywności zadowolą kolejnych klientów.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9