MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

26.09.18

Wygraj garnitur od PAWO na Targach ONA&ON

Marka PAWO posiada prawie 30-letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, cały czas rozwija się i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów. PAWO zawsze w szczególny sposób traktuje Panów Młodych i przygotowuje dla nich stylizacje podkreślające wagę tej wyjątkowej uroczystości. 

Podczas Targów ONA&ON będzie można wygrać garnitur od PAWO! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stoisku wystawcy. Następnie spośród wszystkich odpowiedzi jury wybierze najlepszą, a jej autor wygra markowy garnitur.

Zapraszamy do zabawy na stoisku firmy PAWO!
więcej >>
21.09.2018

Słodkie dzieła sztuki od Cukierni Artstycznej Creamy

Cukiernia Artystyczna Creamy  specjalizuje się w wyrobie tortów artystycznych oraz wszelkich słodkich elementów stołu weselnego. Słodkości wykonywane są ręcznie z naturalnych składników z dbałością o szczegóły, zarówno podczas tworzenia ciekawych kompozycji smakowych jak i dekoracji. Każde zamówienie traktowane jest jak indywidualny projekt uwzględniający wszelkie potrzeby klienta. Creamy to jedna z pierwszych cukierni w Lublinie zajmujących się przygotowywaniem słodkich stołów.

14.09.2018

Ostatnie wolne miejsca wystawiennicze! Ostatni miesiąc z atrakcyjnymi cenami !

Bądź najlepszy i dołącz do najlepszych firm z branży! 


Swój udział w imprezie potwierdziło już ponad 90 firm, pozostało nam jedynie kilka wolnych stoisk.


Oferujemy Państwu wyjątkową możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi klientami, zdobycia nowych zamówień, podpisania umów oraz sprzedaży oferowanych produktów i usług.


Ale …. udział w targach to jednak nie tylko nowe zlecenia, umowy i kontakty - to przede wszystkim

ROZPOZNAWALNOŚĆ MARKI!


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH I SPÓŹNIALSKICH !

<<KLIK>>

11.09.2018

Nasi wystawcy - Jubiler Niewęgłowski

Szukacie obrączek lub biżuterii ślubnej? Koniecznie odwiedźcie stoisko Jubiler Niewęgłowski podczas Targów Ślubnych Ona&ON i poznajcie absolutną nowość!


...i choć najpiękniejsza przestrzeń na świecie znajduje się między Waszym prawym, a lewym ramieniem w Centrum Obrączek Niewęgłowski z przyjemnością zamkniecie ją w przepięknym symbolu Waszej miłości.


Uwaga! Na Targach będzie można wygrać bon o wartości 2000 zł na zakup obrączek.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12