MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

15.10.2018

Atrakcje weselne tylko z Crazybudką

Planując ważne wydarzenie warto zadbać o to, żeby goście dobrze się bawili i mieli możliwość różnorodnego spędzenia czasu. Jak to zrobić? Na to pytanie zna odpowiedź Crazybudka, która zajmuje się wynajmem fotobudek i fotoluster na wesela, eventy, imprezy firmowe, studniówki. 


Dbamy nie tylko o wysoką jakość zdjęć, ale również  o szeroki wybór ciekawych i zabawnych gadżetów. Pamiętamy o tym, że obsługa gości to nie tylko ustawienie urządzenia na sali, ale również dbanie o to, żeby każdy odszedł od Nas w cudownym nastroju. Dla naszych klientów oferujemy dodatkowo podświetlane dekoracje weselne LOVE i serce, które stworzą niepowtarzalny klimat na każdym weselu. W ofercie posiadamy też wyjątkowe ścianki za Państwem Młodym, dzięki którym nikt nie będzie maił wątpliwości gdzie Was szukać.

więcej >>
12.10.18

MS Rzepeccy - profesjonalna obsługa fotograficzna

Piękne zdjęcia z uroczystości to wspaniała pamiątka, dzięki której można zatrzymać magię najpiękniejszych chwil. Podczas Targów znajdziecie szeroka ofertę profesjonalnych fotografów i kamerzystów. Jednym z nich jest firma MS Rzepeccy.


Nazywamy się Marta i Szymon Rzepeccy. Jesteśmy małżeństwem od kilku lat. Tworzymy zgraną parę w życiu prywatnym i zawodowym. Uwielbiamy to co robimy, fotografia to nasza pasja, którą cały czas rozwijamy. Nasze zdjęcia są ponadczasowe, ukazujące emocje, które towarzyszą Wam w tym dniu. Dzięki naszemu duetowi macie dwa spojrzenia, dwie wrażliwości.


więcej >>
04.10.2018

Pracownia Lady White - niepowtarzalne kreacje dla dużych i małych

Marzy Ci się suknia ślubna jak z bajki? Pracownia Lady White by Elizabet Wozniak z prawdziwą przyjemnością i pasją do szycia spełni to marzenie! Na naszych Targach zaprezentują najnowszą kolekcję sukien ślubnych oraz kolekcję dziecięcą.


Mamy zarówno własną kolekcję sukni, jak i szyjemy projekty na indywidualne zamówienie naszych klientek. Masz pomysł na swoją wymarzoną suknię ślubną? Odezwij się do nas i opisz ją nam - spełnimy Twoje marzenie i uszyjemy ją dla Ciebie! 

więcej >>
01.10.2018

Nasi wystawcy - Kalejdoskop - wyjątkowe usługi florystyczne

Na Targach ONA&ON nie może zabraknąć pięknych kwiatów i oryginalnych dekoracji ślubnych. Swoje propozycje przedstawi m.in. pracownia florystyczna Kalejdoskop. Oto co piszą o sobie:


Jesteśmy pracownią florystyczną, która nie zakłada z góry ram i schematów. Staramy się wsłuchać indywidualnie w głos Klienta, dostosować naszą ofertę do wymagań każdego z osobna. Dzięki temu, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającemu zadaniu - niezależnie czy jest to duże przyjęcie weselne, kameralny ślub w gronie najbliższych czy inna uroczystość, wymagająca podkreślenia wyjątkową oprawą florystyczną. 


więcej >>
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11