MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.11.2018

Chwile radości zatrzymane w kadrach – fotografie Barbary Greguły

Fotografia ślubna to historia miłości i szczęścia dwojga ludzi, przeznaczonych sobie na dobre i złe. To zatrzymane w kadrach momenty wzruszenia i radości. Jeśli szukacie fotografa z pasją, który uwieczni ten piękny dzień Waszego życia i stworzy dla Was ponadczasową pamiątkę na długie lata, Fotografia Barbara Greguła zaprasza na spotkanie przy swoim stoisku na Targach Ona&On 2018.

Zachowaj piękne chwile! Barbara Greguła zajmuje się fotografią ślubną i rodzinną. Chętnie uwieczni najważniejsze momenty z dzieciństwa, macierzyństwa, z uroczystości rodzinnych, ślubu, ważnych chwil w życiu.
13.11.18

Magiczne wesele w sielskim klimacie - Siedlisko Naturalnie

Siedlisko Naturalnie kreuje miejsca szczególne – Siedlisko Sobibór i Siedlisko Jabłonna. 

Zapraszamy tam wszystkich, którzy tak jak my wierzą, że ważne życiowe wydarzenia powinny być celebrowane w niebanalny sposób. Organizujemy wesela szyte na miarę, według oryginalnych scenariuszy, w stodole lub w plenerze, z nutką tradycji i nowoczesności, prostoty i ekstrawagancji. Oddajemy do wyłącznej dyspozycji weselnych gości cały teren siedlisk, by nic nie zakłócało radosnego bycia razem.
W naturalnym otoczeniu, wśród łąk i pól, tworzymy niepowtarzalną atmosferę tego szczególnego dnia rozbudzając wszystkie zmysły zgodnie z naszym hasłem: celebruj życie – smakuj naturę. 
12.11.2018

Perfect Day by PiLLow Design - biżuteria skrojona na miarę

Tworząc stylizację ślubną, nie można zapomnieć o biżuterii, która jest niezwykle ważnym elementem wizerunku. Odpowiednio dobrana biżuteria nie tylko podkreśla urodę Panny Młodej, ale również dodaje charakteru całej ślubnej stylizacji. W tym temacie możecie zaufać Perfect Day by PiLLow Design.


Pasja tworzenia i miłość do projektowania to powody, dla których w ubiegłym roku w Lublinie został powołany do życia ekskluzywny butik z biżuterią ślubną i dodatkami do włosów Perfect Day by PiLLow Design. Tym samym autorska pracownia ślubnej biżuterii skrojonej na miarę, dedykowanej Pannom Młodym szukającym wyjątkowych dodatków, stała się dostępna również na naszym, lokalnym rynku. 


Podczas Targów będziecie mogli wygrać bon na tę przepiękną biżuterię!

więcej >>
09.11.18

Nasi stali wystawcy - AIR SHOW FLAIR

A może tak drink bar lub pokaz barmański na Twojej uroczystości? Znamy specjalistów, którzy robią prawdziwe show! Sprawdźcie ofertę Air Show Flair.


Co roku Targi ONA&ON to dla nas zakończenie starego i otwarcie nowego sezonu ślubnego, dlatego zawsze  staramy się Wam przedstawić coś wyjątkowego. Tak będzie i tym razem. Będziecie mogli zobaczyć pierwsze tego typu w Polsce mobilne #baryzpalet!  Koniecznie przyjdźcie, zobaczcie je na żywo i zadecydujcie które z naszych barów będą lepiej prezentowały się na Waszym przyjęciu. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9