MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

24.10.2018

Black Studio - relacje video z Twojej uroczystości

Dynamiczna relacja, teledysk, a może kompleksowa realizacja video? Niezależnie od tego jaka forma nagrania najbardziej Wam odpowiada, warto zgłosić się do Black Studio. Taki film zostaje w pamięci na długo i przywołuje piękne wspomnienia po latach!

Black Studio zajmuje się nowoczesnym filmowaniem uroczystości weselnych. Stawiamy na dynamiczne kadry i oryginalne ujęcia. Z wyczuciem i kreatywnością zarejestrujemy najważniejsze chwile z waszego wesela. Dzięki naszej pracy zyskacie bezcenną pamiątkę z dnia ślubu, który jest niepowtarzalny! 
22.10.2018

Warsztaty z brafittingu na Targach ONA&ON

Każda, nawet najpiękniejsza suknia może stracić swój urok, jeśli źle dobierzemy do niej bieliznę. Jak więc zrobić to dobrze? Na te pytania podczas Targów ONA&ON odpowie brafitterka - Twoja Bardotka, która zorganizuje pokaz bielizny ślubnej i warsztaty. 


Czy wiesz że około 80% Kobiet nosi źle dobrane biustonosze? Istnieje duża szansa, że i Ty znajdujesz się w tym gronie. Dlatego my się tym zajmujemy, a dokładnie brafittingiem, a co to takiego? Jest to profesjonalne dopasowanie biustonosza do sylwetki każdej Kobiety. Myśląc o sukni ślubnej często zapominamy o bieliźnie, a ona potrafi pięknie podkreślić nasze atuty jak i zepsuć całą kreację. Przyjdź na Targi i przekonaj się jak możemy Tobie pomóc, abyś w tym cudownym dniu jak własny ślub, czuła się pięknie i seksownie. 

18.10.2018

Nasi wystawcy - Club Conesera z bogatą ofertą mody męskiej

Club Conesera to marka, która od ponad dekady z dumą i pasją tworzy ubrania, kultywując najlepsze tradycje krawiectwa. W ich ofercie znajdują się garnitury, smokingi, marynarki, płaszcze, kurtki, obuwie, koszule oraz szeroka gama dodatków potrzebnych do stworzenia unikalnego wizerunku.


W naszych projektach nawiązujemy do najnowszych trendów mody męskiej i wykonujemy je z samodzielnie wyselekcjonowanych materiałów, by sprostać wymaganiom współczesnego mężczyzny. 


Praca jest naszą pasją, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, dbając o jak najwyższy standard obsługi i poziom zadowolenia.  Poza bogatą ofertą dostępną w stałej kolekcji, oferujemy szycie miarowe z wykorzystaniem techniki MTM, wykonane z tkanin i dodatków najwyższej jakości.

Nasz Salon to obowiązkowy punkt na mapie każdego dobrze ubranego mężczyzny.
więcej >>
17.10.2018

Ślubne Atelier Łukasz Przychodzeń na Targach ONA&ON

Zjawiskowe suknie, piękne dodatki i profesjonalne doradztwo - to cechy naszego wystawcy jakim jest Ślubne Atelier Łukasz Przychodzeń. Podczas Targów będziecie mogli obejrzeć (zarówno w sobotę, jak i w niedzielę) wyjątkowy i niepowtarzalny,  autorski pokaz sukien ślubnych tego niezwykłego teamu.


Ślubne Atelier to miejsce z duszą, wyjątkowe na modowej mapie Lublina. To miejsce nietypowe, z niezwykłym Zespołem dbającym o każdy szczegół w podejściu do swoich Klientek.

Ślubne Atelier to wyrafinowany styl i piękny design. Stawia na niepowtarzalność i oryginalność każdej z Pań wiedząc, że ŚLUB to dzień wyjątkowy, a SUKNIA ŚLUBNA i wszelkie dodatki mają podkreślać indywidualność każdej Panny Młodej.

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17