MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.10.18

Nasz wystawca - Borek Fotografia

Sebastian Borek, właściciel Borek Fotografia to kolejny wystawca Targów ONA&ON, którego chcemy Wam przedstawić. Jego klimatyczne i pełne magii zdjęcia zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.
Moja wizja Waszego ślubu to reportaż połączony z portretowaniem. Dlaczego? Tylko reportaż jest w stanie oddać cały klimat i nastrój tego specjalnego dnia a portretowanie to moja pasja. Bym mógł jak najlepiej pokazać wyjątkowość Was i Waszego dnia musimy poznać się na żywo - odwiedźcie mnie na targach, porozmawiajmy. To Was do niczego nie zobowiązuje a może powstać z tego fantastyczna współpraca!
więcej >>
30.10.2018

Oryginalne zaproszenia od Pracowni Manufaktura

Zaproszenia, winietki, menu na stoły, tablice weselne, księgi gości - to wszystko znajdziecie w ofercie Pracowni Manufaktura. Ich prace charakteryzują oryginalne wzory, najwyższa jakość i ręczne wykonanie. Wszystkie te małe arcydzieła powstają w pracowni, a inspiracje czają się na każdym kroku. Dajcie się im zachwycić! 

Na stoisku Manufaktury podczas Targów ONA&ON czeka na Was specjalny rabat. Zgłoście się po szczegóły już 24-25 listopada.


29.10.18

Nasi wystawcy - Elite Make Up Mobliny

Profesjonalna, elitarna, mobilna - te słowa najlepiej opisują usługi oferowane przez naszego wystawcę:  Elite Make Up Mobilny. Zadowolenie klientów jest na najwyższym poziomie, a niektórzy z nich piszą w recenzjach "szkoda zmywać", "24h bez poprawek". Każdy klient otrzymuje zestaw kosmetyków na wyjątkową sytuacje, tak żeby do końca czuł się wyjątkowo i bezpiecznie. 

Jestem certyfikowaną wizażystką i makijażystką, która już w pierwszym roku działalności dostała się do finału I Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Ziemią Egiptu Bikor Makeup. Makijaż to moja pasja, która pozytywnie prowadzi mnie przez życie i pozwala uszczęśliwiać innych. Od chwili swojego ślubu chciałam go przeżywać codziennie. Makijaż pozwala spełniać mi to marzenie będąc z Wami w Waszym Najważniejszym Dniu. Zawsze dojadę do Was na miejsce i uczynię Wasz dzień piękniejszym.

więcej >>
25.10.2018

Pierwszy taniec z Akademią Promocji Tańca

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek w Lublinie powstała z myślą o osobach, których marzeniem od zawsze była nauka tańca lub tych, które chcą podszkolić swoje umiejętności na przykład przed ślubem. 


Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku. Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama i wiele wiele innych kursów.W naszej szkole tańca panuje wspaniała atmosfera podczas zajęć. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów tańca towarzyskiego.

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek prowadzi także takie zajęcia, jak nauka pierwszego tańca dla Młodych Par. Dokładamy wszelkich starań, by ten czas był dla uczestników okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, jak też momentem zrelaksowania się. Pracując nad choreografią uwzględniamy poziom zaawansowania uczestników i bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz uwagi.

8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16