MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

08.11.18

Dekoracje? Tylko od Wesellove

Jak sprawić, żeby przyjęcie lub wesele wyróżniało się spośród innych? Postawić na spersonalizowane dekoracje! A takie zrobi dla Was Wesellove Dekoracje Ślubne.


W ich ofercie znajdziecie m.in. koła z imionami, stemple, pudełka na koperty, szkatułki na obrączki, toppery na tort weselny, wieszaki na suknię ślubną czy garnitur Pana Młodego, podziękowania dla Rodziców i świadków  i jeszcze wiele innych produktów. 

więcej >>
07.11.2018

Makijaż idealny od Magdaleny Pyzik

Magdalena Pyzik certyfikowana wizażystka oraz stylistka paznokci z ponad 10-letnim stażem pracy. Na co dzień pracująca zarówno z klientami indywidualnymi jaki i przy pokazach mody, nagraniach, reklamach i sesjach zdjęciowych. Twórczyni wielu autorskich makijaży oraz stylizacji do look book'ów oraz  kampanii reklamowych. Na co dzień pracująca z agencjami modelek oraz fotografami. Z powodzeniem prowadząca salon kosmetyczny przy ulicy Willowej w Lublinie. Estetka dla której upiększanie kobiet jest największą pasją życiową.


Podczas Targów ONA&ON Pani Magda będzie wykonywać makijaż dla naszych modelek!

więcej >>
06.11.2018

Stoły Rybne - oryginalne przekąski na przyjęcia

Jeżeli chcecie urozmaicić swoją imprezę i zachwycić gości niebanalną, wykwintną i elegancką atrakcją,warto skorzystać z niepowtarzalnej oferty STOŁÓW RYBNYCH.


Znajdą Państwo u nas szeroki wybór ryb wędzonych i owoców morza,a także różnorodne przystawki rybne oraz wyśmienite i wielobarwne sushi. Gorąco Polecamy!

Kliknijcie <więcej> i zobaczcie ofertę w całej okazałości.
więcej >>
05.11.2018

Kilkadziesiąt modeli sukni i garniturów na Targach ONA&ON

Słyszeliśmy, że czekacie na informacje, ilu pojawi się u nas wystawców z modą ślubną i wieczorową, więc z dumą odpowiadamy:)
Salonów z sukniami ślubnymi oraz wieczorowymi będzie co najmniej 6️, natomiast z konfekcją męską aż 11! Zdecydowanie będzie w czym wybierać! 
Poza tym oczywiście kilkudziesięciu wystawców z innymi ofertami: fotografii, biżuterii, dekoracji, tortów, kwiatów, zaproszeń i duuuużo więcej. 
<<Sprawdźcie jak wyglądała zeszłoroczna edycja Targów ONA &ON>>
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15