MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.11.2018

Film od Intense Colour pamiątką na całe życie

Intense Colour kieruje swoją ofertę do przyszłych Par Młodych planujących ślub i wesele. Jest firmą prężnie rozwijającą się, inwestującą w sprawdzony sprzęt do filmowania oraz montażu wideo. Intense Colour realizuje zarówno reportaże weselne i krótkie klipy, dbając o dobry kontakt z klientem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Intense Colour na targach Ona&On i na Facebooku.

Naszym zadaniem jest stworzenie dla Państwa pamiątki na całe życie, przywołującej żywe wspomnienia oraz oddającej emocje, które przeżywali Państwo tego wyjątkowego dnia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, otwarci na najbardziej szalone pomysły, chętni rozszerzać nasze doświadczenia o nowe kadry i scenografię. Elastyczność naszej oferty, pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie, a parom niezdecydowanym doradzimy w jakim kierunku możemy pójść z realizacją materiału.

 

10.11.2018

W. Śliwiński - wymarzone obrączki

W Salonach W. Śliwiński sami zaprojektujecie obrączki swoich marzeń. Firma W. Śliwiński daje klientom możliwość wyboru każdego szczegółu – od materiału i koloru, przez kształt czy profil, aż po wyrafinowane zdobienia, frezy, oprawę diamentów lub cyrkonii. Grawery wewnętrzne wykonywane są gratis. Jubilerzy sprostają każdemu wyzwaniu – wykonanie obrączek w nietypowych rozmiarach nie będzie problemem.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ślubną Salonu W. Śliwiński na Targach Ona & On!

Pragniemy, aby w czasach, w których coraz trudniej jest wierzyć w istnienie rzeczy trwałych i pięknych nasza biżuteria towarzyszyła Wam w każdej chwili życia, stając się symbolem ludzkich uczuć i relacji.
Termin wykonania obrączek to tylko 14 dni roboczych, a w opcji ekspres – 10 dni. Obrączki objęte są 3-letnią gwarancją. Zapewniamy również ich dożywotnie czyszczenie.
10.11.2018

Npictures – żadna chwila im nie umknie!

Firma Npictures zajmie się dla Was wykonaniem videoreportażu ze ślubu i wesela oraz fotografią okolicznościową. Justyna i Grzegorz z Npictures zadbają, by na filmie i zdjęciach nie zabrakło ważnych momentów – tych zabawnych i tych wzruszających. 

Staramy się zmaterializować jak najwięcej Waszych wspomnień, do których możecie wracać w każdym momencie. Naszą ofertę opieramy o nowoczesne podejście do tematyki ślubnej. Materiał filmowy tworzymy wspólnie od początku do końca opierając się na Waszych sugestiach i pomysłach. Łącząc ze sobą ujęcia pełne romantyzmu, szczęścia i radości z Waszą ulubioną muzyką opowiadamy o Waszej miłości.

Sprawdźcie ich ofertę na www.npictures.pl
09.11.18

Nasi stali wystawcy - AIR SHOW FLAIR

A może tak drink bar lub pokaz barmański na Twojej uroczystości? Znamy specjalistów, którzy robią prawdziwe show! Sprawdźcie ofertę Air Show Flair.


Co roku Targi ONA&ON to dla nas zakończenie starego i otwarcie nowego sezonu ślubnego, dlatego zawsze  staramy się Wam przedstawić coś wyjątkowego. Tak będzie i tym razem. Będziecie mogli zobaczyć pierwsze tego typu w Polsce mobilne #baryzpalet!  Koniecznie przyjdźcie, zobaczcie je na żywo i zadecydujcie które z naszych barów będą lepiej prezentowały się na Waszym przyjęciu. 

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14