MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.12.2019

Targi Ślubne ONA&ON za nami!

Olśniewające suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie aż 134 firm. To tylko mały fragment tego, co czekało na narzeczonych na Targach Ślubnych ONA&ON. 

W dniach 30 listopada i 1 grudnia hala Targów Lublin wypełniona była po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie brakowało widowiskowych pokazów ekskluzywnych kolekcji ślubnych na sezon 2020, występów muzycznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. 

Swoje oferty zaprezentowało u nas aż 134 wystawców, którzy przyjechali do Lublina z całej Polski. Wśród nich: sale weselne, suknie ślubne i wieczorowe, konfekcja męska, kwiaty oraz biżuteria.

Na pary planujące wspólne życie w Targach Lublin czekała cała gama usług weselnych – wedding plannerów, fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, barmanów i hurtownie alkoholi, wizażystów, atrakcji weselnych, firm dekoratorskich, muzyków, szkoły tańca, a nawet auta do ślubu.

GALERIA ZDJĘĆ  RELACJA VIDEO   
więcej >>
04.12.19

Ślubna Gra Miejska - wyniki konkursu

Publikujemy listę laureatów konkursu "Ślubna Gra Miejska" organizowanego w dniu 30.11.2019 podczas Targów Ślubnych ONA&ON.

1. Voucher na obrączki o wartości 2000 zł od Jubiler Niewęgłowski otrzymuje Pan Tomasz Lipiński.

2. Voucher na suknię ślubną o wartości 1200 zł od Eveline Atelier otrzymuje Pan Michał Kozera.

3. Voucher na garnitur o wartości 500 zł od Giacomo Conti otrzymuje Pani Sylwia Hołda.Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Laureatów prosimy o kontakt w sprawie odbioru nagrody, poprzez wysyłanie wiadomość na fanpage Targi Ślubne ONA&ON
więcej >>
01.12.2019

Sprawdź informacje organizacyjne!

  
28.11.19

Strefa relaksu - poziom 1:)

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT! 

Na wszystkich panów zmęczonych ślubnymi przygotowaniami czekać będzie specjalna strefa relaksu! 

Emocjonujące doznania podczas odpierania ataków zombie, podnoszące adrenalinę wyścigi, niesamowita przejażdżka rollercoaster’em to z pewnością cudowny przerywnik ślubnego szału zakupowego!

Będzie można też usiąść i po prostu odpocząć.

Strefę relaksu wyposaży dla Was firma PROWOKATOR, która na co dzień zajmuje się organizacją imprez oraz jedyny w Lublinie Salon VR Virtually.

KONKURS! 

Weź udział w rywalizacji w najbardziej rytmicznej grze jaka kiedykolwiek ukazała się światu – Beat Saber i wygraj darmowe wejściówki do Salonu VR Virtually. 


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9