MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.09.19

Marynarka z twoimi zdjęciami ? Tak, jest to możliwe.

Wyraź siebie w stylowy sposób i uwiecznij swoje wspomnienia na podszewce marynarki z Giacomo Conti. Wystarczy, że wybierzesz model marynarki, dobierzesz odpowiednie dodatki i udostępnisz swoje zdjęcia, które zostaną wydrukowane w formie kolażu na podszewce i gotowe! 


Giacomo Conti to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa powstała w 2006 roku, od lat plasująca się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. U jej podstaw leżą dwie tradycje - z jednej strony tradycja polskiego krawiectwa, dbającego o każdy szczegół, z drugiej - tradycja włoskiej lekkości designu.


Dzięki tej synergii, produkty marki trafiają w gusta zarówno miłośników klasycznej elegancji, jak i poszukiwaczy nowoczesnego szyku bazującego na globalnych trendach obowiązujących w modzie męskiej.


Produkty firmy Giacomo Conti będziecie mogli obejrzeć na Targach Ślubnych Ona&On już 30.11-1.12.2019.

więcej >>
16.09.19

American Dream - Cadillac do ślubu

Spełnij swój „American Dream” i do ślubu wybierz się Cadillakiem! 

Na Targach Ślubnych Ona&On 2019 pokażemy Państwu ponadczasowe pojazdy. Zaprezentujemy m.in. Limuzynę Cadillac Seville oraz Cadillac DeVille. Te auta to klasyczna elegancja w najlepszym wydaniu! 

Zachwyć Gości weselnych nietuzinkowym pojazdem, a sobie zafunduj ten niekwestionowany komfort i poczuj się jak w Gwiazdy Hollywood.
06.08.2019

PAWO na Targach Ona&On 2019

Jednym z naszych wystawców na Targach Ona&On Ślub, Studniówka, Karnawał  będzie marka, która posiada 30-letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny.


PAWO zawsze w swoich kolekcjach w sposób szczególny traktuje ubiór ślubny oferując dla Panów Młodych stylizacje podkreślające wagę tej wyjątkowej ceremonii.


Obecnie, w modzie męskiej najważniejsze jest osiągnięcie optymalnych proporcji, które dobrze podkreślą sylwetkę mężczyzny. Oprócz kroju garnituru ślubnego i koszuli ważną rolę odrywają także umiejętnie dobrane dodatki, m.in. muchy, krawatyposzetki czy wpinki do butonierki. Proste w formie spinki do mankietów, czy też ponownie modne szelki to elementy, którymi możemy podkreślić unikalny charakter stylizacji. Ciekawą częścią stylizacji ślubnej może być kamizelka, która triumfalnie powróciła po latach zapomnienia do  garderoby męskiej. 


Tkaniny z których szyte są garnitury do ślubu, pochodzą od najlepszych producentów krajowych, europejskich i światowych - naturalne wełny oraz ich połączenia z kaszmirem, jedwabiem, lnem lub włóknami sztucznymi gwarantują najwyższą jakość i wygodę.


więcej >>
05.08.2019

Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej"

Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej" zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać, organizując ślub i wesele.


Znajdziesz w nim harmonogram działań, check-listy spraw do załatwienia, listy potrzebnych dokumentów, gotowe do wypełniania listy gości, kalendarz, budżet, miejsce na porównanie ofert usługodawców i wiele innych. 


Dzięki uznaniu tysięcy zadowolonych Panien Młodych "Niezbędnik" to absolutny BESTSELLER Ślubny. Od niedawna dostępny w dwóch wariantach: w oprawie spiralnej lub twardej. 


Więcej na stronie:  www.organizer-slubny.pl Facebook | Instagram 

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9