MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

08.11.19

Pracownia Florystyczna - Marzena Struska

Skromnie i nowocześnie, a zarazem stylowo? A może nietypowo, jak do tej pory nie miał nikt? Pracownia Florystyczna Marzena Struska czeka na wyzwania! Zamówicie tam bukiety ślubne, dekoracje sal i kościołów, kompozycje  na samochód, podziękowania dla gości i rodziców. 


Postaramy się spełnić wasze oczekiwania, dbając o to, by dobrane przez na kwiaty, kompozycje i dekoracje ślubne podkreśliły charakter i styl wydarzenia. Dzięki indywidualnemu podejściu przygotowujemy oferty na każdą kieszeń. Realizujemy dekoracje, które dzięki naszej pasji , doświadczeniu i kreatywności zadowolą kolejnych klientów.

 
Targi Ślubne Ona&On to idealne miejsce, aby się poznać, porozmawiać oraz dopasować idealną ofertę. Zapraszam również do udziału w konkursie ,, Twój wymarzony bukiet ślubny”.


więcej >>
06.11.2019

Black Studio - nowoczesny film ślubny

 


Tworzymy filmy ślubne, dzięki którym najpiękniejsze chwile z dnia Waszego ślubu będziecie mogli przeżyć jeszcze nie jeden raz na ekranie! Gwarantujemy wysoką jakość produkcji, kreatywny montaż, indywidualne podejście do Waszych potrzeb i oczekiwań. Dbamy o szczegóły, rejestrując Wasze uśmiechy, niepowtarzalne spojrzenia, najlepsze momenty świetnej zabawy z bliskimi. Naturalne ujęcia to dla nas podstawa, więc zawsze powtarzamy, że uśmiech jest najlepszym kosmetykiem! 
więcej >>
05.11.19

Konkurs - ONA&ON - Dlaczego On?

Jesteś narzeczoną?

Weź udział w konkursie "ONA&ON - jak się poznali?" i zgarnij niezastąpiony ORGANIZER ŚLUBNY - "Niezbędnik Panny Młodej oraz wejściówki na Targi Ślubne ONA&ON dla 4 osób o łącznej wartości 110 zł!

Co musisz zrobić? 

1. Weź udział w wydarzeniu
 > Targi Ślubne ONA&ON 2019  na Facebooku

2. Znajdź posta konkursowego na stronie wydarzeniadodaj w komentarzu zdjęcie swojego ukochanego i odpowiedz na pytanie: "Dlaczego ON?"

Postaraj się! Twój komentarz będzie oceniany - musi zebrać jak największą liczbę polubień! 

3. Czekaj cierpliwie na wyniki!

>>> WIĘCEJ INFORMACJI 

04.11.19

Niewęgłowski Jubiler

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że stoisz przed wyborem. Spośród wielu wzorów musisz wybraćje - najważniejszy symbol Waszej miłości. Wybierasz. Twoja obrączka ślubna nie różni sięniczym od obrączki Pani Kowalskiej. Wybraliście ten sam model.

 

A teraz zamknij oczy ponownie. Nie wybierasz. Tworzysz je. Nanosisz na swojąobrączkębicie serca osoby, którąkochasz. Czujesz na jej pięknej powierzchni odcisk Jej/Jego palca, którym tak bardzo lubisz jak gładzi Ciępo policzku. Patrzysz na niąi widzisz zapis słów, gdy mówi do Ciebie „Kocham Cię”. Grawerujesz jąsłowami zapisanymi tylko i wyłącznie przez miłośćTwojego życia, nie komputerowączcionkę…

 O jakich obrączkach ślubnych marzysz?

 Classica by Niewęgłowski Jubiler - zwykła nazwa, niezwykłe możliwości. Poczuj to razem z nami.

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9