MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

06.08.2019

PAWO na Targach Ona&On 2019

Jednym z naszych wystawców na Targach Ona&On Ślub, Studniówka, Karnawał  będzie marka, która posiada 30-letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny.


PAWO zawsze w swoich kolekcjach w sposób szczególny traktuje ubiór ślubny oferując dla Panów Młodych stylizacje podkreślające wagę tej wyjątkowej ceremonii.


Obecnie, w modzie męskiej najważniejsze jest osiągnięcie optymalnych proporcji, które dobrze podkreślą sylwetkę mężczyzny. Oprócz kroju garnituru ślubnego i koszuli ważną rolę odrywają także umiejętnie dobrane dodatki, m.in. muchy, krawatyposzetki czy wpinki do butonierki. Proste w formie spinki do mankietów, czy też ponownie modne szelki to elementy, którymi możemy podkreślić unikalny charakter stylizacji. Ciekawą częścią stylizacji ślubnej może być kamizelka, która triumfalnie powróciła po latach zapomnienia do  garderoby męskiej. 


Tkaniny z których szyte są garnitury do ślubu, pochodzą od najlepszych producentów krajowych, europejskich i światowych - naturalne wełny oraz ich połączenia z kaszmirem, jedwabiem, lnem lub włóknami sztucznymi gwarantują najwyższą jakość i wygodę.


więcej >>
05.08.2019

Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej"

Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej" zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać, organizując ślub i wesele.


Znajdziesz w nim harmonogram działań, check-listy spraw do załatwienia, listy potrzebnych dokumentów, gotowe do wypełniania listy gości, kalendarz, budżet, miejsce na porównanie ofert usługodawców i wiele innych. 


Dzięki uznaniu tysięcy zadowolonych Panien Młodych "Niezbędnik" to absolutny BESTSELLER Ślubny. Od niedawna dostępny w dwóch wariantach: w oprawie spiralnej lub twardej. 


Więcej na stronie:  www.organizer-slubny.pl Facebook | Instagram 

więcej >>
11.06.2019

17. edycja Targów Ona&On Ślub, Studniówka, Karnawał już wkrótce!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż prace nad nową odsłoną Targów Ona&On są już w pełni zaawansowane. Powróciliśmy do Was po krótkiej przerwie z nowymi pomysłami, ogromnym zapałem i jeszcze większym entuzjazmem. 


Choć do Targów pozostało jeszcze sporo czasu, a zgodnie ze starą łacińską maksymą (festina lente) należy śpieszyć się powoli, zachęcamy do rezerwacji miejsc już teraz.
Bo z drugiej strony pamiętajmy o mądrości ludowej- „kto pierwszy, ten lepszy”. 30% część stoisk jest już zarezerwowanych i z każdym dniem wystawców przybywa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie doradzimy przy wyborze stoiska i pomożemy w wypełnieniu formularzu.


Do zobaczenia 30 listopada i 1 grudnia 2019 w Targach Lublin!

 

26.11.2018

Targi ONA&ON 2018 już za nami!

Te dwa dni mignęły nam niczym błyskawica. W hali Tarów Lublin swoją ofertę zaprezentowało 118 firm – z branży ślubnej i pokrewnych.  


Podczas ONA&ON 2018  odbywały się pokazy mody damskiej i męskiej, prezentacje gastronomiczne i cukiernicze, warsztaty taneczne, wystawcy prezentowali również kwiaty, różnorodne dodatki, a nawet samochody. Na Targach można było znaleźć wszystko, co potrzebne na ślub, studniówkę i karnawał.


Tegoroczną edycję wydarzenia odwiedziło ok. 5 000 osób. Dziękujemy za Waszą obecność!


Galeria 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9