MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

17.11.2018

By The Table – dekoracje nie tylko na stoły weselne

Pasja, kreatywność oraz przekonanie, że można wszystko, to najlepsze cechy jakimi można określić zespół By The Table. Dbają o to, aby każdy projekt były nietypowy i stworzony pod indywidualnie potrzeby klientów. Celem każdej realizacji jest połączenie ich pomysłów z marzeniami klientów, dzięki czemu zawsze udaje się stworzyć coś naprawdę pięknego. 

Powstaliśmy po to, aby dawać ludziom radość i spełnić ich marzenia w najważniejszych chwilach życia. Wybierając nas, mają Państwo pewność, że dekoracje będą stworzone zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Łącząc marzenia klientów z naszą kreatywnością sprawiamy, że każdy ślub jest oddzielną historią. Zapraszamy - poznajmy się i stwórzmy coś niezapomnianego.
17.11.2018

Garnitur idealny od Lancerto

Lubisz sprawdzone rozwiązania, a może zależy Ci na unikalnym i niepowtarzalnym stylu? Nieważne czy planujesz zakup gotowego garnituru ślubnego, czy pragniesz uszyć go na miarę, teraz możesz zrobić to z marką LANCERTO. Przyjdź i skorzystaj ze specjalnej oferty ślubnej LANCERTO dostępnej tylko z ulotką z targów. Możesz zakupić garnitur w promocyjnej cenie z koszulą gratis lub zaprojektować go samodzielnie, w niepowtarzalnym stylu. Sam wybierz tkaninę, kolor podszewki, guzików, nici, możesz także wyhaftować monogram na podszewce oraz filcu pod kołnierzem. Decyzja należy do Ciebie!
16.11.2018

Film jako podziękowanie dla rodziców - FOI Tomasz Jurowicz

Ślub i wesele to nie lada wyzwanie i na pewno nie odbyłyby się bez Pary Młodej, ale często zapominamy o tym kto tak naprawdę stoi za tym całym przedsięwzięciem. Rodzice, bo o nich tu mowa, często grają na weselu rolę Szarej Eminencji: niby niewidoczni, ale wszechmocni. Jak zatem nie być im wdzięcznym. Tomasz Jurowicz proponuje ciekawy i zaskakujący pomysł na to jak wyrazić swoim Rodzicom to co do nich czujemy i za co chcemy tak bardzo podziękować. Zobaczcie film!

Kolejną propozycją tej firmy jest Laser City czyli pomysł na wieczór kawalerski lub panieński.
Zastanawiasz się jak niezapominanie spędzić ten „ostatni wieczór wolności”? Laser City jest gwarancją na wiele niezapomnianych chwil. Tutaj przeniesiesz się w świat wirtualnej gry, gdzie wyposażony w broń laserową wcielisz się w swojego bohatera gier komputerowych! Jest to alternatywa dla paintballu tyle, że bez siniaków i zabrudzeń po farbie.
16.11.2018

Fotobudka BibaBox – niezapomniana atrakcja na każdym przyjęciu

Nie tylko wesele można uświetnić dzięki fotobudce. Jest to atrakcja coraz częściej wykorzystywana na imprezach firmowych, integracyjnych, a nawet na szkoleniach dla pracowników. Zabawnych, kolorowych zdjęć nie może także zabraknąć na studniówce, urodzinach, czy imprezie sylwestrowej. Bez względu na okazję, warto zaprosić BibaBox, by uczestnicy przyjęcia świetnie się bawili i mieli na to dowód w postaci pamiątkowych zdjęć.

BibaBox oferuje kolorowe gadżety, tło do wyboru lub green screen, który pozwala na użycie dowolnej grafiki. Podczas zabawy nad uczestnikami czuwa animator. Zajrzyj na stronę BibaBox. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9