MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

13.11.18

Magiczne wesele w sielskim klimacie - Siedlisko Naturalnie

Siedlisko Naturalnie kreuje miejsca szczególne – Siedlisko Sobibór i Siedlisko Jabłonna. 

Zapraszamy tam wszystkich, którzy tak jak my wierzą, że ważne życiowe wydarzenia powinny być celebrowane w niebanalny sposób. Organizujemy wesela szyte na miarę, według oryginalnych scenariuszy, w stodole lub w plenerze, z nutką tradycji i nowoczesności, prostoty i ekstrawagancji. Oddajemy do wyłącznej dyspozycji weselnych gości cały teren siedlisk, by nic nie zakłócało radosnego bycia razem.
W naturalnym otoczeniu, wśród łąk i pól, tworzymy niepowtarzalną atmosferę tego szczególnego dnia rozbudzając wszystkie zmysły zgodnie z naszym hasłem: celebruj życie – smakuj naturę. 
12.11.2018

Garniturowy zawrót głowy na Targach ONA&ON

Czy wiecie, że na naszych Targach ONA&ON 2018 wystawia się aż 10 sprzedawców mody męskiej? 

Jeśli więc potrzebujecie garnituru, koszuli, paska, butów, muszki, krawatu, spinek, poszetek czy innych dodatków- u nas na pewno to znajdziecie. Nie traćcie czasu na chodzenie po galeriach i załatwcie wszystkie zakupowe potrzeby jednego dnia, w jednym miejscu. 

Przypominamy: 24-25 listopada, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11.
12.11.2018

Perfect Day by PiLLow Design - biżuteria skrojona na miarę

Tworząc stylizację ślubną, nie można zapomnieć o biżuterii, która jest niezwykle ważnym elementem wizerunku. Odpowiednio dobrana biżuteria nie tylko podkreśla urodę Panny Młodej, ale również dodaje charakteru całej ślubnej stylizacji. W tym temacie możecie zaufać Perfect Day by PiLLow Design.


Pasja tworzenia i miłość do projektowania to powody, dla których w ubiegłym roku w Lublinie został powołany do życia ekskluzywny butik z biżuterią ślubną i dodatkami do włosów Perfect Day by PiLLow Design. Tym samym autorska pracownia ślubnej biżuterii skrojonej na miarę, dedykowanej Pannom Młodym szukającym wyjątkowych dodatków, stała się dostępna również na naszym, lokalnym rynku. 


Podczas Targów będziecie mogli wygrać bon na tę przepiękną biżuterię!

więcej >>
09.11.18

Nasi stali wystawcy - AIR SHOW FLAIR

A może tak drink bar lub pokaz barmański na Twojej uroczystości? Znamy specjalistów, którzy robią prawdziwe show! Sprawdźcie ofertę Air Show Flair.


Co roku Targi ONA&ON to dla nas zakończenie starego i otwarcie nowego sezonu ślubnego, dlatego zawsze  staramy się Wam przedstawić coś wyjątkowego. Tak będzie i tym razem. Będziecie mogli zobaczyć pierwsze tego typu w Polsce mobilne #baryzpalet!  Koniecznie przyjdźcie, zobaczcie je na żywo i zadecydujcie które z naszych barów będą lepiej prezentowały się na Waszym przyjęciu. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9