MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

01.09.2015

Mają zaszczyt zaprosić...

Wręczenie zaproszeń na ślub jest nieodłącznym elementem przygotowań do uroczystości zaślubin. Zaproszenia ślubne są wizytówką Pary Młodej, dlatego powinny być dobrane do całej koncepcji ślubu i wesela. Na targach ONA&ON narzeczeni będą mieli okazję wybrać idealne dla siebie zaproszenia, spośród bardzo pokaźnej oferty firmy SQL Zaproszenia Ślubne.
więcej >>
27.08.2015

Kraina atrakcji

Fotografie z zabawnymi gadżetami, czekoladowe fontanny, bańki mydlane – to tylko niektóre atrakcje oferowane przez firmę KRAINA ATRAKCJI. Zapraszamy do KRAINY ATRAKCJI podczas Targów ONA&ON. Na stoisku na pewno będzie wesoło, aktywnie i apetycznie!
więcej >>
27.07.2015

Metamorfozy ONA&ON

Przed Wami ślub, studniówka, impreza karnawałowa? Macie dość męczących zakupów, niekończących się przymiarek i żmudnych przygotowań? Pomożemy Wam! Aby tradycji stało się zadość, już niebawem rusza niezwykły konkurs dla par – Metamorfozy. Jak co roku chcemy zadbać o Wasz idealny wygląd i świetne samopoczucie. 
więcej >>
06.07.2015

Pierwsi wystawcy są z nami

TargiONA&ON to różnorodna oferta firm. Pierwsi wystawcy już zgłosili swój udział w targach ONA&ON 2015. Ceny promocyjne na powierzchnię obowiązują do 15 września, ale już teraz warto zarezerwować najlepsze miejsce dla swojej firmy.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4