MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

27.07.2015

Metamorfozy ONA&ON

Przed Wami ślub, studniówka, impreza karnawałowa? Macie dość męczących zakupów, niekończących się przymiarek i żmudnych przygotowań? Pomożemy Wam! Aby tradycji stało się zadość, już niebawem rusza niezwykły konkurs dla par – Metamorfozy. Jak co roku chcemy zadbać o Wasz idealny wygląd i świetne samopoczucie. 
więcej >>
06.07.2015

Pierwsi wystawcy są z nami

TargiONA&ON to różnorodna oferta firm. Pierwsi wystawcy już zgłosili swój udział w targach ONA&ON 2015. Ceny promocyjne na powierzchnię obowiązują do 15 września, ale już teraz warto zarezerwować najlepsze miejsce dla swojej firmy.
więcej >>
22.06.2015

ONA&ON 2015

Wczoraj rozpoczęło się kalendarzowe lato, sezon weselny w pełni, a my szykujemy dla Was kolejną edycję wydarzenia ONA&ON. Przygotowujemy targi, pokazy, wszystko dla narzeczonych, osób szykujących się na bal studniówkowy oraz tych, którzy planują karnawałowe szaleństwo
więcej >>
19.11.2014

ONA&ON dziękują!

Dziękujemy za te dwa wyjątkowe dni. Wystawcom za to, że stanęli na wysokości zadania przygotowując ciekawe  oferty i stoiska. A Zwiedzającym za to, że tak licznie odwiedzili nas podczas weekendu. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem targów ONA&ON.

 


więcej >>
1 | 2 | 3